Drobečková navigace:

FOR BEAUTY


 
   

Doprovodný program



HLAVNÍ PÓDIUM
HALA 3

 

PÁTEK 9. 10. 2020

9.45 10.00
Moderátor Aleš Lehký představí veletržní program dne.

10.00 – 10.20
Efektivní podnikání pomocí Dotykačky.

Přednášející: Jana Hladíková - Obchodní manažer, Dotykačka.

10.20 – 11.00
Prezentace nehtového materiálu firmy Beauty Art.

Přednášející: Taisa Reis, Beauty Art, Německo.

11.00 – 11.20
Rozhovor s kadeřníkem Tomášem Arsovem.

11.20 – 11.30
Jak udělat nejlepší první dojem?
Poradí Vám herec a moderátor Jan Čenský a módní poradkyně Lenka Bernardes.

11.30 – 11.40
Snová autorská m
ódní přehlídka Heleny Bedrnové představující novou kosmetickou řadu vlastních produktů GOLD.

11.40 – 11.50
Módní přehlídka Hot Couture.
Originální společenské modely Heleny Bedrnové v čele s modelkou Veronikou Kašákovou. 

11.50 – 12.00
Designová autorská módní přehlídka kolekce Street style modelů Heleny Bedrnové v čele se Super Miss Barborou Hačeckou. 

12.00 – 13.00
MAKE-UP Mistrovství ČR.

Makeupová soutěž organizovaná Unií kosmetiček.

13.00 – 14.00
Show Káji Pavlíčka NÁVRAT K HODNOTÁM: 
Zazpívají Míša Nosková a Leona Gyöngyösi.
Módní přehlídka s Mužem roku 2018 Jiřím Koníčkem.
Rozhovor s herečkou Bárou Fišerovou, hercem Láďou Ondřejem, režisérkou Michaelou Semala a dalšími VIP osobnostmi.
Představení módních novinek a trendů na sezónu 2020/2021.

14.00 – 14.30
Aplikace řas „step by step“.

Přednášející: Vendula Holanová, OTTO LASH.

14.30 – 15.30
PMU metoda modelování obočí USA Brows.

Přednášející: Klaudia Biernacka, Polsko.

15.30 – 16.10
Využití informační medicíny v kosmetice.

Přednášející: Ing. Jaroslava Háková, Continual Connection.

16.10 – 16.30
Colour by Nikola - barevné trendy.

Přednášející: Nikola Pavlíčková, Colour by Nikola.  

16.30 – 17.00
GOLD LASHES 2020

Vyhlášení výsledků soutěže.
 

SOBOTA 10. 10. 2020

10.00 – 10.15
Moderátor Aleš Lehký představí veletržní program dne. 

10.15 – 11.00
Prezentace a masterclass při použití gelu na malování firmy Beauty ART
.
Přednášející: Taisa Reis, Beauty Art, Německo

11.00 – 11.30
Prezentace produktu a masterclass aplikace řas „step by step“.

Přednášející: Vendula Holanová, OTTO LASH.

11.30 – 11.40
Efektivní podnikání pomocí Dotykačky.

Přednášející: Jana Hladíková - Obchodní manažer, Dotykačka.

11.40 – 12.20
Stínované oční linky – Tipy a rizika. Pigmentologie.

Přednášející: Veronika Nicolette Fleišerová, Fleiš Academy.

12.20 – 12.40
Rozhovor s kadeřníkem Tomášem Arsovem.

12.40 – 13.00
Využití informační medicíny v kosmetice.

Přednášející: Linda Svátková, Continual Connection.     

13.00 – 13.45
MESO TOUCH, Jizvy, Strie, Vrásky.

Přednášející: Andrea Garcia Boskovicová, EuroTouch, Španělsko.

13.45 – 14.00
Představení firmy a produktu pro aplikaci umělých řas.

Přednášející: Eliška Haraštová, Lash Beauty ELLIE.

14.00 – 15.00
Modelovaní obočí  FLUFFY BROWS.

Přednášející: Klaudia Biernacka, Polsko.

15.00 – 15.30
Colour by Nikola - barevné trendy.

Přednášející: Nikola Pavlíčková, Colour by Nikola.  

16.00 – 17.00 
ZLATÉ RUCE ČECH – BRILIANT NAILS 2020
PERMANENTNÍ MAKE-UP 2020

Vyhlášení výsledků soutěží.

17.00 – 18.00
NAIL PRO CZECHIA 2020

Vyhlášení výsledků soutěže.


Změna programu vyhrazena.




 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje