Drobečková navigace:

FOR BEAUTY


 
   

BEAUTY FOOT CUP CZECH 2020


Staňte se Mistrem ČR v pedikúře!
Nový začátek, nová tradice, nezávislá odborná soutěž profesionálních pedikérů!

Soutěž Beauty Foot Cup má přiblížit odborné i laické veřejnosti pedikúru jako velmi přínosný a nepostradatelný obor v péči o lidské tělo. Pedikúra se v České republice za posledních 10 let posunula na světovou úroveň. Stále ovšem chybí lepší propojení se zdravotními i nezdravotními obory. Málokterý lékař zná pojem podologie či orthonyxie.

Vzhledem k tomu, že v České republice není ujasněná legislativa a mnoho odborníků se pře o kompetentnost k jednotlivým úkonům v pedikúře/podologii , je to situace dosti složitá. Tato soutěž by měla upozornit na tento problém a mohla by pomoci k upřesnění legislativy a nastavení nových pravidel podobně jako to mají některé země EU.

Nejdůležitější ovšem je, aby se tento obor stále rozvíjel a posouval, aby se pedikéři a pedikérky stále vzdělávali a věděli, jaké možnosti v pedikúře jsou a mohli tak velmi účinně klientům pomoci.

Soutěž je určena pouze pro profesionály, je nutné doložit potřebné osvědčení a doklady - živnostenský list či rekvalifikační osvědčení, občanský průkaz či pas při registraci soutěžících. Zahraniční účastníci soutěží o svůj vlastí titul, zahraničního účastníka tak, aby neovlivnil  výsledek o titul Mistra ČR!

Letos se soutěží o největší výhry v historii soutěže v min. hodnotě 250.000 Kč/9.350 EUR! Soutěží se o tři podologické přístroje hadewe a řadu dalších velmi hodnotných cen!

Více informací včetně pravidel a přihlášky na Mistrovství ČR profesionálních pedikérů naleznete na webových stránkách www.beautyfootcup.cz nebo na facebookové stránce Beautyfootcup.cz

 Soutěže FOR BEAUTYBeauty Foot Cup Czech 2020 – Mistrovství ČR profesionálních pedikérů.
www.beautyfootcup.cz

MAKE-UP Mistrovství ČR  Finále v líčení České republiky s nominací na mezinárodní mistrovství Beauty Make-up Award 2021 na Beauty Düsseldorf.
uniek.cz/make-up-mistrovstvi-cr-2020

BARBER BATTLE – Česko-Slovenská soutěž holičů/barberů.
www.barberbattle.cz

NailPro Czech – Celosvětové mistrovství v nail designu.
nailproczech.com

Beauty Festival – Mezinárodní Beauty Festival. 
www.beauty-nails.cz/soutezeDůležité informace k rozvolňování karanténních opatření, tentokrát již také v oblasti výstav a veletrhů!


Vzhledem k pozitivnímu vývoji epidemiologické situace v České republice přikročilo Ministerstvo zdravotnictví ČR k dalšímu rozvolňování karanténních opatření, tentokrát již také v oblasti veletržnictví. S platností od pondělí 22. června 2020 je opět povoleno konání veletržních akcí, a to s maximální účastí do 5 000 osob ve stejný čas. Pokud bude epidemiologická situace nadále držet současný směr vývoje, předpokládá se povolení zdvojnásobení kapacity již prvním zářijovým dnem. Organizátoři veletrhů společně s vystavovateli tak již intenzivně pracují na přípravách jednotlivých akcí.

Zásadní důraz bude kladen na bezpečnost vystavovatelů i návštěvníků. V případě největšího organizátora veletrhů a výstav v Praze, společnosti ABF, budou kromě zavedení potřebných zdravotně-organizačních opatření aplikovány také technologie minimalizující osobní kontakt. „Na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech využijeme nejmodernějších technologií, zavedeme online registrace, bezkontaktní registrace a zjednodušíme veškeré standardní procesy na našich akcích, aby bylo možné odbavovat je s minimálním mezilidským kontaktem,“ říká generální ředitel ABF Tomáš Kotrč.SLOUČENÍ JARNÍHO A PODZIMNÍHO TERMÍNU


Vážení obchodní partneři,

s ohledem na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, které s účinností od 10. března 2020 ruší všechny veřejné i soukromé akce s předpokládanou účastí nad 100 osob, a na vyhlášení tzv. nouzového stavu jsme nuceni změnit termín konání veletrhu FOR BEAUTY (dále jen „Veletrh“) z původně plánovaného 15. – 16. 5. 2020 na nový termín 9. – 10. 10. 2020 s neměnným místem konání v PVA EXPO PRAHA. Dochází tak ke sloučení jarního a podzimního termínu veletrhu FOR BEAUTY.

Jak jistě víte, zákaz byl vydán v souvislosti s nepříznivým vývojem výskytu onemocnění COVID-19 způsobeným novým koronavirem v Evropě. Jedná se proto o zásah vyšší moci a společnost ABF, a.s. musí postupovat podle aktuálních nařízení a doporučení státních orgánů.

Abychom co možná nejvíce minimalizovali nárůst nákladů a neplýtvali Vaším časem, považujeme již podepsané přihlášky k účasti za platné na Veletrh konaný v novém termínu 9. – 10. 10. 2020.

Vážení vystavovatelé, chceme Vám poděkovat za Váš zájem účastnit se našich veletrhů a za Vaši vstřícnost v této mimořádné době.NOVÝ TERMÍN KONÁNÍ


Vážení návštěvníci veletrhu FOR BEAUTY,

s ohledem na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, které s účinností od 10. března 2020 od 18 hodin ruší všechny veřejné i soukromé akce s předpokládanou účastí nad 100 osob, a na jeho trvání po dobu neurčitou, jsme se rozhodli z preventivních důvodů přesunout termín konání veletrhu FOR BEAUTY do nového termínu 15.–16. 5. 2020 s neměnným místem konání v PVA EXPO PRAHA.

Tento zákaz byl vydán v souvislosti s nepříznivým vývojem výskytu onemocnění COVID-19 způsobeného novým koronavirem v Evropě. Jedná se proto o zásah vyšší moci a nastalou situaci intenzivně řešíme. Již zakoupené vstupenky na veletrh v původním termínu, budou platné i v novém termínu veletrhu FOR BEAUTY 15.–16. 5. 2020.

VÍCE INFORMACÍ PRO VYSTAVOVATELE ZDE 

 Mezinárodní Beauty Festival


V rámci jarního veletrhu si Vás dovolujeme pozvat na dvoudenní mezinárodní Beauty Festival, který bude součástí veletrhu FOR BEAUTY. Budou zde probíhat soutěže, bussines konference a master classsy pod vedením špičkových odborníků uznávaných v celém světě.

Soutěžní kategorie: 

- Nehty
- Tip box
- Poster

- Aplikace umělých řas
- Permanentní make-up
- Malá tetováž

V rámci business konferencí Mezinárodního Beauty Festivalu budou mít účastníci možnost bezplatně se zúčastnit přednášek a master classu, seznámit se s největšími osobnostmi světa krásy a zúčastnit se diskusního panelu.

Business konference se budou konat ve dnech 3. - 4. 4. 2020 přímo na pódiu v hale č. 3. Všichni účastnící business konferencí získají od organizátorů festivalu účastnický certifikát podepsaný všemi přednášejícími.

Pro více informací o podmínkách a rezervaci míst kontaktujte organizátorku: 
E-mail: teresa.czernek@ seznam.cz; Tel.: +420 604 200 958, www.beauty-nails.czCZECH NAIL CUP 2020


Soutěž Czech Nail Cup 2020 proběhne 4.4.2020 v rámci veletrhu FOR BEAUTY v Letňanech!

NOVĚ!! Online nominace jsou rozděleny do dvou kategorii MASTER a JUNIOR.
K už známým nominacím Deep Manicure (Hloubková přístrojová manikúra) a Salon Nail Art na téma Flowers přibude úplně nová nominace z londýnské Nailympie - Salon French, takže jde o salonní modeláž s bílou špičkou (francie je stavěná, tvar nehtu libovolný, délka salonní)!!

Jako domácí práce bude milovaný Poster Extreme na téma Andělé, ale také NOVĚ Poster Salon na téma Nehty jako z reklamy - jde o vytvoření krásného plakátu, který by mohl sloužit reklamou Vašich služeb v salonu. Nehty musí být přírodní, potažené gellakem - takže salonní varianta přesně pro Vás!

Z Art boxu bude oblíbený Bling Nails na téma Hvězdná obloha a Mix Media Art a nádherné téma Rio Karneval!

POZOR: Registrace potrvá až do 22.3.2020 s tím, že základní registrační poplatek činí jako vždy 500,-, ale registrace “na poslední chvíli” Vás vyjde na 600,-. Takže nečekáme a jdeme do toho prakticky hned ????

Veškeré podrobnější informace ohledně každé nominace budou zveřejněny ve skupině CZECH NAIL CUP 2020, takže určitě se do ní přihlaste ➡️ www.facebook.com/groups/959734811044672

Registrace a další dotazy na: czechnailcup@seznam.cz
 


Těšíme se na Vás na již tradiční soutěži Czech Nail Cup 2020!! ❤️❤️❤️
 Veletrhy krásy nabídly novinky ze všech beauty oborů, hvězdné show a nově také profesionální nehtové a kadeřnické workshopy


Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou tradicí, INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA, které se konaly 27. a 28. září 2019 na výstavišti v PVA EXPO PRAHA v Letňanech, přilákaly během dvou podzimních dní 13 576 spokojených návštěvníků.

Na podzimních veletrzích se představilo celkem 352 vystavovatelů, z toho 21 zahraničních. Ti nabídli návštěvníkům více než 500 zastoupených značek, a to na čisté výstavní ploše 3 706 m². Pořadatelem veletrhů byla opět společnost ABF a.s..  

Organizátoři přichystali kadeřnickou show Tomáše Arsova. Poprvé byla k vidění makeupová Maybelline show s něžnou kráskou Monikou Bagárovou. Divácky atraktivní byly módní přehlídky vítězek soutěže krásy Miss Czech Republic i show vítězů a finalistů soutěže Muž roku 2019. Pánská přehlídka se uskutečnila v rámci bloku Pestrá paleta trendů módního stylisty Káji Pavlíčka.

„Jsme také moc rádi, že se nám podařilo nově zajistit nehtové a kadeřnické workshopy pro profesionály. Ty byly po oba dva dny součástí veletrhů jako příjemný bonus, tedy pro návštěvníky veletrhů zdarma,“ říká mluvčí veletrhů krásy Markéta Klíma Holatová.

Profesionální soutěže zde měly taktéž své nezastupitelné místo. Na podzimních veletrzích proběhlo divácky velmi atraktivní Make-up Mistrovství ČR s nominací na mezinárodní mistrovství Beauty Make-up Award 2020 na Beauty Düsseldorf. Na své si přišly i milovnice nehtíků v rámci celosvětového mistrovství v nail designu NailPro Czech. Uskutečnilo se zde také Mistrovství ČR profesionálních pedikérů Beauty Foot Cup Czech a tradičně jste mohli sledovat profi soutěž v nail artu a nehtovém designu Czech Nail Cup.

Doprovodný program zaujal více než 13 a půl tisíce návštěvníků přímo na místě, ale prostřednictvím TV PRIMA a pořadu TOP STAR MAGAZÍN ho vidělo také mnoho televizních diváků. Na veletrhy jsme od prvního dne, od samého rána, také živě poutali v pořadu SNÍDANĚ S NOVOU. A na veletrzích opět nechyběly celebrity. Veletrhy krásy si nenechaly ujít například zpěvačka Monika Bagárová, moderátorka Kristina Kloubková, Miss Czech Republic 2019 Denisa Spergerová, zpěvačka Linda Finková, youtuberka a blogerka Dominika Myslivcová či Vlaďka Erbová. A dorazili i známí muži. Módní stylista Kája Pavlíček, vítěz soutěže Muž roku 2019 Vojtěch Urban nebo známý kadeřník Tomáš Arsov.
Oblíbené tradiční mezinárodní veletrhy INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA, které byly mnoho let konkurenčními veletrhy, se v roce 2019 konečně spojily. A pro návštěvníky i vystavovatele to přineslo mnoho pozitiv. Veletrhy se konečně konaly na jednom jediném místě a pouze za jedno vstupné.

Nyní si Vám dovolujeme sdělit další důležitou změnu. Naše veletrhy Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa mění název. Od jara 2020 je budete moci navštěvovat pod jednotným názvem FOR BEAUTY. Důvodem je fakt, že se oba tyto veletrhy staly součástí velké rodiny veletrhů pořádaných společností ABF a.s. v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Nadále platí, že se bude veletrh FOR BEAUTY konat dvakrát ročně. Vždy na jaře a na podzim. A už výhradně na výstavišti v Letňanech. Veletrh kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu FOR BEAUTY je zaměřen na nehtovou modeláž, manikúru a pedikúru, kosmetiku, péči o vlasy, vybavení salonů, SPA centra a přístroje pro pleť a tělo, dále na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku, modelaci postavy, wellness, relaxaci, ale také na zdravý životní styl.

Jarní veletrh FOR BEAUTY 2020 se bude konat 3. – 4. 4. 2020 a podzimní veletrh FOR BEAUTY 2020 se bude konat 9. – 10. 10. 2020. Nenechte si ujít další ročník a buďte i Vy jeho součástí. Těší se na Vás team veletrhu FOR BEAUTY.Odborné nehtové i kadeřnické workshopy


Nehtové workshopy pro profesionály zdarma

V pátek i sobotu se během našich veletrhů můžete zcela zdarma zúčastnit odborných nehtových seminářů a workshopů.

Program bude nabitý technickými i uměleckými kategoriemi. Přesný harmonogram najdete zde:
NEHTOVÉ WORKSHOPY


Kadeřnické semináře pro profesionály zdarma

V pátek i sobotu v odpoledních hodinách, zveme kadeřníky, i všechny ostatní, kteří se zajímají o účesové trendy, střihy i stylingy, do haly číslo 3. Během našich veletrhů se totiž můžete zcela zdarma zúčastnit odborných kadeřnických seminářů a workshopů.

Kadeřnické semináře se konají pod záštitou časopisu Gris magazín.

Přesný harmonogram najdete zde:
WORKSHOPY PRO KADEŘNÍKY


KOMPLETNÍ DOPROVODNÝ PROGRAM KE STAŽENÍ ZDE:
DOPROVODNÝ PROGRAM 100 rtěnek pro 100 fanoušků Moniky Bagárové


Zpěvačka Monika Bagárová se rozhodla udělat první stovce svých fanoušků radost a proto prvních 100 fanoušků od ní na našich veletrzích dostane jako dárek rtěnku Maybelline Color Sensation Made for All.

Meet & greet s Monikou Bagárovou, tedy velké setkání s touto hvězdou, se uskuteční na stánku Maybelline v pátek 27. 9. od 15 do 17 hodin.

Monika se na Vás moc těší a úplně pro každého má přichystanou svoji fotku. Děkujeme, Moniko!Líčení zdarma jako dárek pro Vás


Z našich veletrhů krásy můžete odejít „vyměněná“. Pokud si nevíte rady s líčením nebo chcete vyzkoušet jiné líčení, než na které jste zvyklá, žádný problém.

Profesionální vizážistky Vás u nás bezplatně nalíčí, a to hned ve 4 Make-up pointech, ve kterých budou líčit profesionální vizážistky z Make-up Institute Prague.


A další líčení zdarma nabídnou vizážistky na stánku Maybelline.

Užijte si u nás krásný den, děláme to pro Vás s láskou.Setkání s pink barbie Dominikou Myslivcovou


Plníme další Vaše přání. Velké setkání růžového andílka Dominiky Myslivcové se svými fanoušky bude tentokrát dvoudenní. Dominika se na Vás těší ve svém růžovém fotokoutku, kde si s ní budete moci popovídat či udělat selfie.

Dominiky autogramiáda se uskuteční na jejím stánku v pátek 27. 9. od 14 do 16 hodin a v sobotu 28. 9. od od 13 do 17 hodin. A na památku si můžete odnést její podepsanou fotku.

Moderátor Aleš Lehký pro Vás také Domču vyzpovídá na hlavním pódiu. V pátek v 16:15 hodin a v sobotu ve 12 hodin.  


 


Dominika je pro mnohé dívky opravdovou inspirací. Jako nejmladší úspěšnou youtuberku a blogerku si ji v pouhých 16letech pozval Jan Kraus do svého pořadu na obávanou červenou sedačku. Tento díl si na youtubu pustilo více než jeden a půl milionu lidí.

Dominika ovšem také ráda zpívá. Její videoklip Barbie girl zhlédlo na youtube více než 77 milionů lidí. Na Instagramu má Dominiku více než 230 000 fanoušků. Tato úspěšná sexy kráska je ovšem také zakladatelkou soutěže Miss Princess pro dívky od 4 do 12 let.

Pro spolupráci ji oslovili do svých reklamních kampaní společnosti Manner, Ondrášovka, Aquapalace Praha, NADRA IN či Petra Clinic. V současné době ji můžete vidět také v kinech v novém filmu Román pro pokročilé.Stylista Kája Pavlíček a jeho hosté


Pestrá paleta trendů Káji Pavlíčka, to je kulturní blok, který Vás zajisté nadchne!

Během něho totiž Kája Pavlíček představí nejnovější trendy v líčení a účesech na podzim a zimu. Dále uvidíte houslový koncert Michaela Hejče, módní přehlídku Kate Fashion Antiaging Boutique Chrudim, vystoupení Dětského baletu Praha, zazpívá Dáša Zázvůrková, přijde zpěvačka Míša Nosková, představí se Vám 15letý slovenský zpěvák André Tatarka a nebude chybět módní přehlídka vítězů a finalistů soutěže Muž roku 2019.

Kdy? Na hlavním pódiu v pátek 27. 9. od 12 hodin!

http://johairstar.cz/Hvězda Lucid a její makeupová show opět v Praze!


Absolutní hvězda slovenské makeupové scény, nejvýraznější vizážistka a vlasová stylistka Slovenska, atraktivní Lucia Lucid Sládečková, bude již podruhé součástí veletrhů Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa v pražských Letňanech!

Je nám ctí a těšíme se na umělecký zážitek. Lucid totiž můžete vidět u nás také na hlavním pódiu, a to v sobotu 28. 9. od 15 hodin. Během své show s názvem Sparkling gueen podle Lucid předvede své líčení dle nejnovějších trendů.

Tuto úžasnou ženu, která má na svém Instagramu lucidstyle_official přes 228 000 příznivců a její FB pod značkou Lucid Style sleduje přes 130 tisíc lidí, bude mít na našem veletrhu expozici se svými dokonalými štětci a řasami.Lucia má na svém kontě líčení mnoha celebrit, herců i zpěváků. Stejně tak ale vede kurzy sebelíčení a její zlaté ruce si žádají na Slovensku mnohé nevěsty pro svůj velký den D.

Slovenský časopis Forbes uvedl, že podle Influence Power Indexu je Lucia čtvrtou nejvlivnější influencerkou roku 2019.  

Lucid, umělkyně a díky vlastnímu líčení též žena mnoha tváří, seznamte se!

Více na www.lucidstyle.skVeletrhy krásy nabídnou novinky, show i profesionální oborové workshopy


Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou tradicí, INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA, můžete navštívit za 1 vstupné už 27. a 28. září 2019 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Čeká Vás nezapomenutelná, tělu i duši prospěšná, beauty párty plná zážitků.

Organizátoři pro Vás přichystali kadeřnickou show Tomáše Arsova. Poprvé uvidíte makeupovou Maybelline show s něžnou kráskou Monikou Bagárovou. Nebudou chybět ani vzrušující módní přehlídky vítězek soutěže krásy Miss Czech Republic a módní stylista Kája Pavlíček Vám ve svém bloku Pestrá paleta trendů nabídne nejen žhavou show vítězů a finalistů soutěže Muž roku 2019.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozhodně se můžete těšit na představení novinek z mnoha beauty oborů. INTERBEAUTY PRAGUE nabídne to nejlepší z nehtového designu, kadeřnictví a kosmetiky. WORLD OF BEAUTY & SPA je zaměřen zejména na modelaci postavy, anti-aging, dermatokosmetiku, wellness, relaxaci, manikúru, pedikúru a zdravý životní styl. Tady si vyberete mezi konkurencí na jednom místě pro sebe to pravé ořechové. A díky veletržním slevám navíc ušetříte!

Těší se na vás více než 350 vystavovatelů, nabízejících přes 500 zastoupených značek, a to na výstavní ploše 15 400 m2. „Jsme také moc rádi, že se nám podařilo nově zajistit nehtové a kadeřnické workshopy pro profesionály. Ty se budou konat po oba dva dny a jsou součástí veletrhů jako příjemný bonus, tedy pro návštěvníky zdarma,“ říká mluvčí veletrhů krásy Markéta Klíma Holatová.
 


Velkou výhodou je fakt, že si zde můžete téměř vše prohlédnout na vlastní oči, vyzkoušet na svém těle a zjistit tak, co bude vyhovovat, slušet či vonět právě Vám. „A pokud toužíte po nějaké změně hned? Žádný problém. Špičkoví vizážisté z Make-up Institute Prague Vás tady zdarma nalíčí. A nejen oni. Bezplatné líčení si můžete dopřát po celou dobu konání veletrhů také na stánku Maybelline,“ láká mluvčí Markéta Klíma Holatová.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Profesionální soutěže zde mají taktéž své nezastupitelné místo. Na podzimních veletrzích proběhne divácky velmi atraktivní Make-up Mistrovství ČR v líčení, během kterého proběhne nominace na mezinárodní mistrovství Beauty Make-up Award 2020 na Beauty Düsseldorf. Na své si přijdou i milovnice nehtíků v rámci celosvětového mistrovství v nail designu NailPro Czech. A své místo na slunci má zde také Beauty Foot Cup Czech, což je Mistrovství ČR profesionálních pedikérů či tradiční profi soutěž v nail artu a nehtovém designu Czech Nail Cup.

V neposlední řadě organizátoři veletrhů myslí také na zdraví svých návštěvníků. „Každý, kdo bude mít zájem o bezplatné vyšetření svých mateřských znamének, bude mít tu možnost na stánku Kliniky CLT,“ vysvětluje mluvčí veletrhů Markéta Klíma Holatová. Znaménka bude bezbolestně dermatoskopem vyšetřovat MUDr. Milan Mašek, který má v diagnostice a odstraňování znamének přes dvacet let praxe.

A na své si přijdou i milovníci influencerů. V pátek i sobotu bude mít ve své růžové expozici setkání se svými fanoušky pink barbie Dominika Myslivcová a ze Slovenska Vám osobně přijede poradit s líčením módní ikona a vizážistka celebrit Lucia Lucid Sládečková. V sobotu na hlavním pódiu zazáří se svojí show Sparkling queen podle Lucid.

Dvoudenní program v PVA EXPO PRAHA Letňany bude opravdu nabitý a rozmanitý. Těšíme se na Vás! Moderátorka Klára Doležalová nabídne své zlato


Naše veletrhy krásy nepečují pouze o vaši vnější krásu, ale také o vaše zdraví. A proto jsme rádi, že u nás bude poprvé v roli vystavovatele také známá moderátorka TV Prima Klárka Doležalová. A vůbec poprvé ve svém životě, a to u nás, bude osobně prodávat svoje vlastní tekuté zlato. Přesněji řečeno extra panenský olivový olej Maksimović, vyráběný prastarou tradiční metodou na ostrově Šolta.

„Moc ráda se s návštěvníky veletrhů krásy podělím o naše rodinné zlato. Superpotravinu bez doteku chemie, absolutně čistý produkt. Lisuji na chorvatském ostrově Šolta společně se svou rodinou už pár let extra panenský olivový olej, který je velmi speciální. Nejprve jsme ho lisovali pro sebe a pro přátele, teď už ho ale máme víc a tak jsme založili takový malý rodinný brand a nabízíme ho každému, komu není jedno, co si dává do bříška. Na veletrhu se budou moci návštěvníci dozvědět o velmi tradiční a prastaré metodě, kterou olej vyrábíme,“ říká Klára Doležalová.   

A jak často ho ona sama používá a jakým způsobem ho konzumuje? „Asi vás nepřekvapím, když prozradím, že ho jím denně a ne jen jednou! Četla jsem mnoho studií o tom, že naší populaci velmi chybí zdravé tuky, které mimo jiné živí i náš mozek! Opravdu kvalitní oleje, ať už olivový či avokádový, nebo ořechový, to je hotový balzám! Musí být ale správně vyrobené, aby si všechny ty cenné látky uchovaly. Na našem oleji pracují pouze lidské ruce. Nedotkne se ho žádná chemie, olivovníky dokonce ani nezaléváme chlorovanou vodou. Olivy sklízíme později, když už jsou prozrálé a lisujeme je samozřejmě za studena.“

A to důležité. Abyste opravdu uvěřili, že tato Kláry superpotravina není ani trochu hořká, ale naopak lahodná, na stánku Klárky bude probíhat jeho ochutnávka. Rozhodně tak případě zájmu nekoupíte zajíce v pytli, jak se říká.Žhavá show vítězů a finalistů Muže roku


Pohled na krásné muže se ženám hned tak neomrzí, že. A proto se můžete těšit na přehlídku všech vítězů prestižní soutěže Muž roku 2019. Představí se vám na pódiu vítěz s titulem Muž roku 2019 a Mister International ČR Vojtěch Urban. Dále druhý Muž roku 2019 a Mister Supranational ČR Jan Solfronk a těšit se můžete také na třetího nej Muže roku 2019 s titulem Man of the World a tím je Immanuel Adenubi.

A abyste se mohli kochat mnoha fešáky, svá těla v roli modelů vám na přehlídkovém mole představí také finalisté soutěže, a to Michal Majzner, Lukáš Moučka, Jan Tvrz, Tomáš Vančura a Vašek Kršňák.

Kdy? Přijďte v pátek 27. 9. k hlavnímu pódiu ve 12 hodin.
Přehlídka bude v rámci bloku Pestrá paleta trendů módního stylisty Káji Pavlíčka.

http://johairstar.cz/Makeupová Maybelline show s Monikou Bagárovou!


Máme pro vás další parádní pozvánku. V pátek 27. září od 13:30 do 14:00 si nenechte ujít program na hlavním pódiu. Makeupová show Vás zajisté nadchne. A proč právě se zpěvačkou Monikou Bagárovou? Je totiž českou a slovenskou „IT girl“ Maybelline New York, ale také hlavní hvězdou Youtube seriálu Make-up in the City. V něm přibližuje trendy z New Yorku a ukazuje, jak je nosit pro běžné dny.

Monika Bagárová o spolupráci s Maybelline New York říká: „Je to nejkrásnější spolupráce, za kterou jsem moc vděčná. Tím, že spolupracujeme už několik let, máme partu skvělých lidí, kteří jsou spolu zaběhnutí, všechno funguje a je profesionální. A i když je spolupráce s Maybelline opravdu dlouhodobá, líbí se mi, že se stále posouváme a vymýšlíme něco nového. Na každém natáčení se přijde s něčím novým a to mě moc baví. I právě díky těmto videím jsem se sama v líčení zdokonalila.“

Inspiraci čerpá Monika prý od dvorní make-up artistky Maybelline New York Margity Skřenkové. Ve videích pak také představuje novinky nebo se pouští do různých makeupových výzev s bloggerkami.Denisa Spergerová novou tváří veletrhu!


Podzimní look pro nadcházející veletrhy Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa 2019

Trendem letošního podzimu je tyrkysově modrá barva. Umělci z Make-Up Institute Prague tento prvek originálně zakomponovali do finálního makeupu pomocí speciální techniky, která se dotýká až maskérství. Vytvořila ji Zuzana Buriánková, která se řadí mezi top české makeup artisty a je přední lektorkou v Make-Up Institute Prague. "U takto výrazných makeupů jsme chtěli maximálně minimalizovat vlasy a zvolili jsme proto paruky" dodává Markéta Davidovich, majitelka Make-Up Institute Prague. 

Modelkou byla pro podzimní vizuál zvolena letošní vítězka Miss Czech Republic Denisa Spergerová, která zvládla focení i náročnou aplikaci makeupu na jedničku. U focení nechyběla ani šéfka Miss Czech Republic Taťana Makarenko.

Vizuál již tradičně fotila, jako všechny dosavadní vizuály, famózní Nikola Šrajerová.

 Nová Miss Czech Republic na Interbeauty Prague


V pátek 15. 3. 2019 Vám na pódiu veletrhu Interbeauty Prague představíme ve 14 hodin novou Miss Czech Republic 2019 Denisu Spergerovou a II.vicemiss 2019 Andreu Prchalovou. Krásky pro Vás vyzpovídá ředitelka soutěže Miss Czech Republic, půvabná Taťána Makarenko.

Co když je ale Vaším snem přihlásit se do této prestižní soutěže krásy? Nebo máte nádhernou dceru, kamarádku či neteř a zajímá Vás, co všechno takovou dívku před, během a po soutěži čeká?

V pátek, ve stejný čas a na stejném pódiu se s Vámi o zážitky ze svého, více než ročního kralování, podělí Miss Czech Republic 2017/2018 Kateřina Kasanová.Jarmark OnaDnes.cz v Letňanech


V sobotu 16. 3. 2019, na výstavišti v pražských Letňanech, kromě našich veletrhů Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa, proběhne také další milá akce. Pokud máte rádi bazary či charitativní akce, tady si přijdete na své. Již po dvaadvacáté pro vás redakce OnaDnes.cz připravila největší módní tržiště oblečení čtenářek OnaDnes.cz.

Pokud máte bazárky s oblečením rádi, tak to není jediná dobrá zpráva. Vám, návštěvníkům našich veletrhů jsme na tento Jarmark vyjednali slevu na vstupném a to větší než 50%! Takže s naší vstupenkou nezaplatíte za Jarmark plnou cenu, tedy 50 korun, ale pouhých 20 Kč. Nevyhoďte si tedy omylem naši vstupenku. Poslouží Vám jako sleva 30 Kč na Jarmark.

Hlavním partnerem tradičního Jarmarku OnaDnes.cz je Čekankový sirup originál.Sharlota zazpívá na veletrhu


Veletrh Interbeauty Prague nabídne i speciální kulturní lahůdku.

V sobotu 16. března Vám zazpívá královna českého rapu Sharlota. Vystoupí v 15 hodin v rámci prestižní soutěže BarberBattle 2019. Sharlotu můžete vídat také jako moderátorku on-line pořadu The Voice Zone. Extravagantní Sharlota pro Vás přichystala také svoji autogramiádu.

Těšíme se na Vás i na její vystoupení!  Setkání s blogerkami na veletrhu


Rádi Vám plníme přání a proto jsme se Vás, návštěvníků, na loňském veletrhu ptali, s kým byste se na našem veletrhu osobně rádi setkali. Odpovědi byly velmi různé, velmi často jste nás ale prosili o setkání s blogerkami. Zejména mladší dívky a muži nás prosily o setkání s růžovým andílkem Pink Angel Dominikou Myslivcovou, jiné ženy chtěly naopak jedině fashion stylistku a blogerku Oliwyi Soukupovovu a mnohé se smíchem na tváři toužily vidět na vlastní oči youtuberku Sejrošku.

A víte co? Rozhodli jsme se uspokojit Vás všechny!!!

Takže, pište si do svých diářů. V pátek 15. 3. se můžete osobně potkat a seznámit s Olgou Oliwyí Soukupovou v expozici vystavovatele Modelaznehtu.cz. V sobotu 16. 3. od 13. do 16. hodiny jsme pro Vás přichystali velké setkání s Dominikou Myslivcovou v jejím růžovém stánku. Žhavte si mobily pro selfie na památku. A během soboty se můžete vidět také s youtuberkou Sejroškou, která bude porotkyní soutěže BodyArt Czech a právě v této soutěžní zóně plné barev s ní můžete prohodit pár slov.

Těšíme se na setkání plná emocí a legrace.Kája Pavlíček a jeho hosté


Naši drazí návštěvníci, veletrh Interbeauty Prague Vám nabídne také kulturní zážitek plný něhy i vzrušení.

V pátek 15. března 2019 od 13. do 14. hodiny pro Vás na pódiu přichystal módní stylista Kája Pavlíček ve svém bloku Jaro v barvách lásky módní přehlídku. Zároveň Vám představí nejnovější trendy v líčení a účesech na jaro/léto 2019 a vyzpovídá na pódiu svého hosta, Nejkrásnějšího muže Evropy a Muže roku 2018 v jedné sobě, krasavce Jirku Kmoníčka. S tím si pak dokonce na stánku časopisu JO Hair STAR můžete po 14. hodině udělat vlastní selfie, které Vám budou zaručeně závidět všechny kámošky a kolegyně v práci. A to není vše, houslista Michael Hejč doprovodí při sladkém vystoupení úžasné baletky z Dětského baletu Praha a zazpívají také Leona Gyöngyösi a Petr Kutheil.

Těšíme se na Vás!Aplikace CND Shellac!


ZDARMA! Aplikace CND Shellac!

V nehtové kreativní zóně VÁM po celou dobu konání veletrhu profesionální nehtové designérky aplikují na VAŠE nehtíky zcela ZDARMA nádherné barvy z jarní kolekce Shellac od značky CND.

Přijďte se na veletrh hýčkat!Semináře na stánku ALESSANDRO!


Alessandro ČR
bude zdarma pro návštěvníky veletrhu pořádat semináře na novinku ProLAQ builder gel. Prvních 200 přihlášených účastníků seminářů navíc novinku získá k vyzkoušení zdarma!

Dárek obdrží jen registrovaní návštěvníci, kteří podnikají v oboru manikúra / nehtový design (registrace s IČ).

Zarezervujte si termín semináře včas na www.alessandro-cr.cz     Doprovodný program veletrhů Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa


INTERBEAUTY PRAGUE JARO 2019
HALA 3

PÁTEK 15. 3. 2019
HALA 3

BEZPLATNÁ PREVENCE ZDRAVÍ
            Masérská škola REFIT (5A05)
– masáže zdarma
            KAPYDERM (3C15) – trichologické vyšetření vlasovou kamerou, vlasová poradna, terapie akné

MAKE-UP POINT – BEZPLATNÉ LÍČENÍ
            by Make-up Institute Prague (3A03)

modelaznehtu.cz
             Nehtová kreativní zóna (3B13) – aplikace CND Shellac – zdarma
             Profesionální zážitková SPA manikúra CUCCIO (3B13) – zdarma

HLAVNÍ PÓDIUM
HALA 3

Moderuje Aleš Lehký

9.15 9.30
Moderátor Aleš Lehký představí veletržní program dne.

9.30 10.00
ZLATÝ POHÁR 2019
veletrhu Interbeauty Prague / World of Beauty & Spa za inovativní kosmetický produkt, metodu a přístroj.
MODRÁ PLANETA 2019 veletrhu Interbeauty Prague / World of Beauty & Spa – plaketa za přírodní kosmetický produkt.

10.00 – 10.30
Módní trendy v manikúře. Jaro/léto 2019.
Petra Šimková

10.30 – 11.00
Nehtový workshop.
European Beauty Distribution a.s.

11.00 – 11.30
Rychlé salonní zdobení nehtů. Moderní gelové vitráže.

Jelena Alekseyeva - Lotyšsko

11.30 – 12.00
Jaro na nehtech. Akrylová floristika.

Inna Belych – Rusko

12.00 – 12.45
Svatba podle Lucid.

Lucie Lucid Sládečková předvede svatební líčení dle nejnovějších trendů.

13.00 – 14.00
Jaro v barvách lásky.

Kája Pavlíček představí nejnovější trendy v líčení a účesech na jaro/léto 2019.

14.00 – 14.30
Poznejte nové vítězky MISS CZECH REPUBLIC 2019.
Taťána Makarenko

14.30 – 15.00
DIPPING SYSTÉM - zpevnění přírodního nehtu bez použití UV/LED lampy.
Dita Fico

15.00 – 15.30
Nejmodernější materiály, které vám usnadni práci v salonu.

- kaučukové gely - modeláž bez pilování
- pokyAcryl gel
Mgr. Veronika Vitkovská, Unique Style s.r.o.

15.30 – 16.00
ZLATÉ RUCE ČECH 2019.

Vyhlášení výsledků soutěže.

16.00 – 17.00
Semifinále MAKE UP 2019.
Vyhlášení výsledků soutěže.

17.00 – 18.00
Bodyart Czech 2019 – malování na obličej a speciální efekty.
Prezentace soutěžících a vyhlášení výsledků.


SOUTĚŽE

9.00
16.00
Semifinále MAKE UP 2019
Semifinále o postup na 10. Mezinárodní mistrovství ČR MAKE UP 2019, téma Ultra violet“.
Odborný garant MUA studio.

9.00 – 15.00
ZLATÉ RUCE ČECH 2019

Profesionální nehtová soutěž.
Odborný garant Beauty Nails.

9.00 – 17.00
Bodyart Czech 2019

16. Mistrovství ČR v malování na téma „Elementy“.
Odborný garant Art Heaven.
 

SOBOTA 16. 3. 2019
HALA 3

BEZPLATNÁ PREVENCE ZDRAVÍ
            Masérská škola REFIT (5A05)
– masáže zdarma
            KAPYDERM (3C15) – trichologické vyšetření vlasovou kamerou, vlasová poradna, terapie akné

MAKE-UP POINT – BEZPLATNÉ LÍČENÍ
            by Make-up Institute Prague (3A03)

modelaznehtu.cz
             Nehtová kreativní zóna (3B13) – aplikace CND Shellac – zdarma
             Profesionální zážitková SPA manikúra CUCCIO (3B13) – zdarma

HLAVNÍ PÓDIUM
HALA 3

Moderuje Aleš Lehký

9.30 – 9.45
Moderátor Aleš Lehký představí veletržní program dne.

9.45 – 10.00
Zahájení soutěže Barber Battle

10.00 – 10.55
Představení soutěžících a start 1. Soutěžní kategorie - klasický střih (40min)

11.00 – 12.00
Představení soutěžících a start 2. Kategorie - Ladies Barber battle (40 min)

12.00 – 12.25
Představení soutěžících a start 3. Kategorie - Fade na čas (20 min)

12.40 – 13.30
Představení soutěžících a start 4. Kategorie - Freestyle haircut (50 min)

13.45 – 14.00
Vyhlášení výherců a postupujících do 5. Kategorie

14.00 – 15.00 
MAKE UP 2019
Vyhlášení výsledků soutěže a slavnostní show.

15.00 – 16.00
BARBER BATTLE 2019

Vyhlášení výsledků soutěže.

16.00 – 16.45
CZECH NAIL CUP 2019

Vyhlášení výsledků soutěže v nehtovém designu a Nail Artu.

16.45 17.45 
BodyArt Czech 2019
Vyhlášení výsledků soutěže a slavnostní show.


SOUTĚŽE

10.00 14.00
MAKE UP 2019

10. Mezinárodní mistrovství České republiky s postupem na „International Masters´Award Make-up 2019“ v Mnichově, téma Ultra violet“.
Odborný garant MUA studio.

9.00 – 16.00 
CZECH NAIL CUP 2019
Profesionální soutěž v nehtovém designu a Nail Artu.
Odborný garant Unique Style.

9.00 16.00
BodyArt Czech 2019
16. Mistrovství ČR v malování na téma „Elementy“.
Odborný garant Art Heaven.

10.00 17.00
BARBER BATTLE 2019
2. ročník holičské soutěže v ČR
 

WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2019
HALA 5

PÁTEK 15. 3. 2019
HLAVNÍ PÓDIUM

HALA 5
Moderuje Romana Navarová

09.00 – NAILPROCZECH 2019 – zahájení soutěže – www.nailproczech.com
09.00 – Microblading – zahájení soutěže
10.05 – Špendlení juniorů na živý model – „Róba na červený koberec” – www.sacr.eu
10.15 – Pro sdružení Labyrint – charitativní vystoupení – www.labyrintbrno.cz
10.25 – Vladimír Mazal: Ájurvédská masáž plosek nohou tibetskou miskou – www.ajurv.cz
10.45 – Kadeřnické učiliště Praha 8 a Jan Cigánik: „Na vlnách času” – www.souhair.cz
11.05 – Finalisté soutěže Diamond Fashion Designer 2019 – www.comoramody.cz
11.15 – For Life & Madaga Europe: Ochranné bariérové systémy – www.forlifemadaga.com
11.35 – Slaměnková péče – omlazení, hydratace pleti, liftingová péče – exkluzivní ošetření pro kosmetická
               a wellness centra PhDr. Hana Yasminka Šimčíková – www.Yasminka.cz
12.00 – Jan Špilar: Lapidárium (kadeřnické vystoupení) – www.strihorukyedward.com
12.15 – Scarlett Fashion Show – www.tvarscarlett.cz
12.25 – Anna Menzelová: Jak se kvalifikovat na Mistrovství Make-up ČR? – www.uniek.cz
12.30 – Pavel Bauer: Vyhlášení 3. ročníku „Face Airbrush Make up Open 2019” – Dinair hlavní partner soutěže
               CIT – www.PavelBauer.cz
12.45 – Módní přehlídka – kolekce mladých módních tvůrců VOŠ – www.vosonspso.cz
12.55 – Gernétic „Gurmánské kosmetické menu á la GERnétic podle kuchaře Ondřeje Slaniny a kosmetičky
               Aleny Kimlové” – www.gernetic.cz
13.25 – Prezentace špendlení juniorů na živý model – „Róba na červený koberec“
13.30 – Pavel Bauer: CREATIVE IMAGE TEAM 2019 – „REBEL CHIC” – zahájení týmové soutěže – účesy.
               Hlavní partneři: Dinair, For Life & Madaga, Alpo, SpaRitual, Keenwell
14.15 – Špendlení juniorů na živý model – „Róba na červený koberec“ – vyhlášení vítězů
14.20 – Enii nails: Novinky – www.enii-nails.cz
14.30 – Pavel Bauer: CREATIVE IMAGE TEAM 2019 – líčení – www.CreativeImageTeam.cz
15.15 – Módní přehlídka (Pavel Bauer a Romana Topinková) – www.RomanaTopinkova.cz
15.25 – Tana Cosmetics – Black & White make-up – www.IPmakeup.com/tana-cosmetics
15.40 – Pavel Bauer: CREATIVE IMAGE TEAM 2019 – vyhlášení výsledků
15.50 – Scarlett Fashion Show – www.tvarscarlett.cz  www.smallbigshop.cz
16.00 – Beauty Nails and Lashes: Andrea Garcia Boskovičová, Euro Touch:
               Nové trendy v permanentním make-upu rtů
16.30 – Microblading – vyhlášení vítězů, udělování cen
 

SOBOTA 16. 3. 2019
HLAVNÍ PÓDIUM
HALA 5

Moderuje Romana Navarová

09.00 – NAILPROCZECH 2019 – zahájení soutěže – www.nailproczech.com
09.00 – Gold Lashes 2019 – Soutěž v prodlužování řas – zahájení soutěže 
10.00 – Juniorský NAIL ART, BODY ART – „Moulin Rouge”
10.00 – Finále juniorské soutěže – účesová tvorba: „Moulin Rouge ” – www.kalibrcup.cz
10.20 – ICN Beauty & Fitness Cup 2019 – www.natural-sport.cz
11.20 – Finále juniorské soutěže – MAKE-UP: „Moulin Rouge” – www.kalibrcup.cz
11.20 – Prezentace účesů juniorů KALIBR CUP, téma: „Moulin Rouge”
11.30 – Přehlídka Fashion Island s modelkami a vítězkami Miss z České republiky
               i Slovenska
 – www.fashionisland.cz
12.00 – Slaměnková péče – omlazení, hydratace pleti, liftingová péče – exkluzivní ošetření pro kosmetická
               a wellness centra PhDr. Hana Yasminka Šimčíková – www.Yasminka.cz
12.30 – Tana Cosmetics Black & White make-up – www.IPmakeup.com/tana-cosmetics
12.50 – Prezentace MAKE-UPU juniorů KALIBR CUP, téma: „Moulin Rouge”
13.00 – ICN Beauty & Fitness Cup 2019 – FINÁLE – www.natural-sport.cz
13.30 – „Přehlídka svatebních a společenských šatů” www.satyprotebe.cz – www.CeskeModelky.cz
13.50 – Vyhlášení výsledků: účesová tvorba, MAKE-UP, BODYART, NAIL ART
14.00 – Štěpánka Podroužková: Fotomake-up 2019 – „GLITTER & SHINE” – FOTOMAKEUP
15.15 – Křest nové odborné podologické knihy. Vydavatel: Jiří Vykydal, Odel Laboratories – www.odel.cz
15.30 – Vladimír Mazal: Ájurvédská masáž plosek nohou tibetskou miskou – www.ajurv.cz
15.50 – Fashion show Beauty Curves Models – www.bcm-models.cz
16.00 – Speciální omlazující ošetřeni pokožky obličeje a rtů procedurou BB GLOW.
             Ukázka od Danielle Happi – Rakousko
16.20 – Fashion show Beauty Curves Models – www.bcm-models.cz 
16.30 – Gold Lashes 2019 – Soutěž v prodlužování řas – vyhlášení vítězů
17.00 – NAILPROCZECH 2019 – udělování cen – www.nailproczech.com


DÁLE Z PROGRAMU VYBÍRÁME NA STÁNCÍCH VYSTAVOVATELŮ

Česká podiatrická společnost: Poradenství preventivní a rekondiční péče o nohu – www.podiatrie.cz
Tana Cosmetics: líčení Ilony Pavlatové – www.IPmakeup.com/tana-cosmetics
Yasmina Czech: destilace rostlin pro výrobu esencí – www.yasminka.cz
Stánek Žilní poradna: Informace o chronickém onemocnění CVD, 
k dispozici lékařské poradenství zdarma – www.zilniporadna.cz
 

ODBORNÝ PROGRAM – SALONEK S1

Vnitřní krása lifestyle přitažlivá a sebevědomá žena
NOVINKY A TRENDY
ze světa krásy, zdraví a skvělé kondice

Přednášející:
Petr Němec – N Medical, Mudr. Gréta Wholová - dermatolog, Huguette Marešová / problematika kůže /,
Simona Barbry – Life and Style Kouč, Paedr.Emilia Bury - finská přírodní celostní péče /vlasová diagnostika - nový obor preventivní medicíny/
Iveta Kochová – sportovní kouč, PROJEKT ZRALÁ ŽENA,
Libuše Říhová – představení projektu “Moje spokojené Já” a vyhlášení soutěže o poukaz v hodnotě 5000,- do HEDERA SPA CLINIC

PÁTEK  15. 3. 2019
10.30 – Workshopy pro SŠ:
Nové trendy v péči o pleť napříč generacemi
Jak se zorientovat v diagnostice pleti /SAM/
Vše co možná ještě nevíte o kyselině hyaluronové a nenapadlo Vás se zeptat
Přístrojová ošetření pleti v kombinaci s kosmetickými produkty na jednotlivé typy pleti
Proč je důležité si popovídat s klientkou před zahájením /jakékoliv / kosmetické procedury - ukázka indikačního dotazníku

Tématické přednášky
Přednášející:

14.00 – 14.30
Petr Němec – N Medical
Vše, co ještě nevíte o kyselině hyaluronové a nenapadlo Vás se zeptat.

14.30 – 15.00
PaeDr.Emilia Bury – Vlasová diagnostika - nový a rozvíjející se obor preventivní medicíny
Iveta Kochová – sportovní kouč, projekt "Zralá žena"

15.00 – 15.30
Simona Barbry – vnitřní krása, přitažlivá a sebevědomá žena v každém věku
Každý blok tématických přednášek dává posluchačům prostor k diskuzi a dotazům.

SOBOTA  16. 3. 2019
10.30 – Workshop České podiatrické společnosti – www.podiatrie.cz
 

ODBORNÝ PROGRAM – SALONEK S2

PÁTEK  15. 3. 2019
10.15 – Asociace pracovníků v regeneraci: „Nové trendy v regeneraci a wellness” letošní trendy
               v pohybových aktivitách, při koupání a stravování – www.aprcz.cz
11.10 – Vladimír Mazal: Ajurveda a masáže 
11.30 – Česká asociace saunerů: „Wellness trendy a zážitkové saunování” – www.sauneri.cz
12.15 – Hanna Maria: AROMATERAPIE DĚTSKÉ DUŠE, aneb vůně našeho dětství.
               Tvořivé míchání vůní z pohledu „vnitřního dítěte”. – www.tomexo.cz
13.45 – BiOrganica: Butterbean Organics pro zdravé opálení bez pigmentových skvrn
               a sluneční alergie – www.biorganica.cz
14.30 – Asociace českých aromaterapeutů – www.aromaterapie.cz
               Hana Vančurová: Stárnout voňavě a s grácií. Éterické oleje mohou hodně pomoci, mohou
               podpořit pocity, stimulovat a uvolnit naši mysl i tělo. Hodně můžeme ovlivnit sami – smát se, tančit,
               hodně pít vodu, správně dýchat, setkávat se s přáteli. O tom a dalším bude naše setkání
16.30 – Éminence Organic Skinc Care – zdravá profesionální bio kosmetika – www.eminence.cz

SOBOTA  16. 3. 2019
10.20 – „Proč jsme sem přišli, jak vše funguje, jaká je podstata našeho bytí, jak vše vyčíst z horoskopu,
               jak si pomocí bylin a životního stylu udržet co nejdéle své tělo i duši v kondici atp...
               (Milan Gelnar) – www.hvezdnoucestou.cz
11.45 – BiOrganica: Terapie Inlight na projevy hormonální nerovnováhy
               (akné, pigmentové skvrny, vrásky) – www.biorganica.cz
12.30 – Potravinová intolerance a její vliv na zdraví a krásu
               Ing. Eva Kocurková www.potravinoveintolerance.cz
13.10 – Irisdiagnostika a její principy
13.30 – Česká aromaterapeutická společnost – www.aromaspol.cz
13.30 – PhDr. Hana Yasminka Šimčíková – jemná aromaterapie pomocí květinových vod/hydrolátů,
               jak vznikají, jak s nimi pracovat v aromaterapii, základní receptury a synergie květinových
               vod – www.Yasminka.cz
14.15 – Energy + Yasminka – využití zkušeností lektorek v rámci kosmetické a wellness péče o pokožku
               při řešení problematiky křečových žil, pigmentových skvrn, vitiliga, redukace jizev – Marie Bílková,
               Hana Yasminka Šimčíková – www.Energy.czwww.Yasminka.cz
15.00 – Celostní přístup v kosmetické péči a beauty řada Energy – www.energy.cz
15.45 – Éminence Organic Skinc Care – zdravá profesionální bio kosmetika – www.eminence.cz
16.15 – Vladimír Mazal: Ajurveda a masáže
 

ODBORNÝ PROGRAM – SALONEK S3

PÁTEK  15. 3. 2019
10.30 – Sparitual: Nové technologie a diagnostika nehtů ve SPA manikúře – www.sparitual.eu
12.30 – Phyris: Ampule a masážní techniky – www.phyris.cz

SOBOTA  16. 3. 2019
10.30 – 11.00
Petr Němec – N Medical
Vše, co ještě nevíte o Kyselině Hyaluronové a nenapadlo Vás se zeptat

11.00 – 11.30
PaeDr.Emilia Bury – Vlasová diagnostika – nový a rozvíjející se obor preventivní medicíny
Iveta Kochová – sportovní kouč, projekt "Zralá žena"

11.30 – 12.00
Simona Barbry – vnitřní krása, přitažlivá a sebevědomá žena v každém věku

13.30 – 14.00
Petr Němec – N Medical
Vše, co ještě nevíte o Kyselině Hyaluronové a nenapadlo Vás se zeptat

14.00 – 14.30
PaeDr.Emilia Bury – Vlasová diagnostika – nový a rozvíjející se obor preventivní medicíny
Iveta Kochová – sportovní kouč, projekt "Zralá žena"

14.30 – 15.00
Simona Barbry – vnitřní krása, přitažlivá a sebevědomá žena v každém věku
Každý blok tématických přednášek dává posluchačům prostor k diskuzi a dotazům.


SOUTĚŽNÍ PODIUM 2

PÁTEK  15. 3. 2019
09.00 – NAILPROCZECH 2019 – www.nailproczech.com

SOBOTA  16. 3. 2019
09.00 – NAILPROCZECH 2019 – www.nailproczech.com
 

SOUTĚŽNÍ PODIUM 3

PÁTEK  15. 3. 2019
10.00 – Designerská soutěž juniorů AR JUNIOR „Róba na červený koberec“ – www.sacr.eu

SOBOTA  16. 3. 2019
10.00 – Juniorský pohár v ÚČESOVÉ TVROBĚ – „Moulin Rouge“ – www.kalibrcup.cz
10.00 – Malování na tělo – BODY ART – www.kalibrcup.cz
11.25 – Juniorský pohár v MAKE-UPU – „Moulin Rouge“ – www.kalibrcup.cz

SOUTĚŽNÍ PODIUM 4

PÁTEK  15. 3. 2019
09.00 – Microblading

SOBOTA  16. 3. 2019
09.00 – Gold Lashes 2019 – Soutěž v prodlužování řas
10.00 – Juniorský NAIL ART
 

PODIUM PRO ÚČESOVOU TVORBU
Účesy SOU kadeřnické Praha 8 Karlín – pátek i sobota
 – www.souhair.cz

 

KOMPLETNÍ DOPROVODNÉ PROGRAMY SI MŮŽETE STÁHNOUT ZDE.
 

Změna programu vyhrazena.

 

 Lucia Sládečková alias Lucid v Praze!


Absolutní hvězda slovenské make-upové scény, nejvýraznější vizážistka a vlasová stylistka Slovenska, usměvavá a sympatická maminka dvouleté Lydunky, atraktivní Lucia Sládečková, bude poprvé součástí veletrhu Interbeauty Prague v pražských Letňanech!

Tuto úžasnou ženu, která má na svém Instagramu makeupbylucid přes 200 000 příznivců a její FB pod značkou Lucid Style sleduje přes 120 tisíc lidí, bude mít na našem veletrhu expozici se svými dokonalými štětci.

Lucia má na svém kontě líčení mnoha celebrit, herců i zpěváků. Stejně tak ale vede kurzy sebelíčení a její zlaté ruce si žádají na Slovensku mnohé nevěsty pro svůj velký den D.

Je nám ctí a těšíme se na umělecký zážitek. Lucid totiž můžete vidět u nás také na pódiu a to v pátek 15. 3. od 12 do 12:45 hodin během vlastní show o novinkách ve svatebním líčení.

Slovenský časopis Forbes uvedl, že podle Influence Power Indexu je Lucia šestou nejvlivnější influencerkou roku 2018.

Lucid, umělkyně a díky vlastnímu líčení též žena mnoha tváří, seznamte se! ;)

www.makeupbylucid.comProfesionální zážitková SPA manikúra!


ZDARMA! Profesionální zážitková SPA manikúra! 

Na stánku cuccio VÁM po celou dobu konání veletrhu profesioální tým ZDARMA aplikuje luxusní Spa manikúru od cuccio NATURALÉ!

Přijďte se na veletrh hýčkat!Umělci obléknou modelky pouze do barev


Již 16. ročník s tématem Elementy, to je Mezinárodní mistrovství České republiky v malování na tělo BodyArt Czech 2019. Srdečně Vás zveme na atraktivní vzrušující podívanou, při které umělci obléknou téměř nahá těla modelů a modelek pouze do barev. V rámci veletrhu Interbeauty Prague se můžete kochat krásou umění malířů nejen z České a Slovenské republiky, ale z velké míry i ze zahraničí. Soutěž se bude konat po oba dva dny veletrhu, tedy 15. 3. 2019 v kategoriích SFX speciální efekty a Facepainting malování na obličej. Hlavní den, 16. 3. 2019, bude věnován malování na tělo Bodypainting v kategoriích Airbrush, Štětce a houbičky a také Start pro začínající vizážisty či nadšence do malování.

Vy, naši návštěvníci, také můžete rozhodnout hlasováním o svém favoritovi a přímo se tak podílet na výsledku této prestižní soutěže.

Nedílnou součástí celého mistrovství je pak prezentace na pódiu, velkolepá show, která je rovněž hodnocena odbornou porotou, ve které zasedne např. Micha Joos z Jamajky, vtipná youtuberka a blogerka Sejroška, umělci Lukáš Phoenix Bureš či mnohonásobná vítězka soutěží v malování na tělo Helena Burešová Skuhrovcová.

Pokud se ale nechcete pouze dívat, ale naopak jste umělci a máte chuť předvést, co umíte, zažít přátelskou, ale přesto soutěžní atmosféru, stále máte možnost přihlásit se přímo do soutěže profesionálů nebo začátečníků do 7. 3. 2019. Těšíme se na Vás všechny!

Více informací o soutěži na www.bodyartczech.cz. Garantem soutěže je Artheaven.cz a hlavním partnerem Cameleon professional face and bodypaint.

 

 

                        

                            
 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje