Drobečková navigace:

FOR BEAUTY


 
   

Najdete na veletrhu - FOR BEAUTY


Yin Yang Starojaponský rostlinný olej

Vystavovatel: iSchweizer marketing s.r.o.

Yin Yang Starojaponský rostlinný olej je 100% rostlinný výtažek získaný čistou destilací zvláštní odrůdy máty arvensis, tzv. máty japonské. Používá se k masážím, pro úlevu od bolesti hlavy, svalů i kloubů. Inhalace tohoto olejíčku uvolňuje dýchací cesty při rýmě a nachlazení. Pro vnitřní užití stačí jedna kapka. Yin-Yang olej působí příznivě i při žaludečních, žlučníkových a střevních potížích. Nyní ho máme i v praktickém balení Roll-On!


Abicin® 30% pryskyřicový lak

Vystavovatel: WERFFT,spol. s r.o.

Pro lokální použití ke zlepšení hojení plísňových infekcí nehtů a paronychií. Snadné použití; vytvrdne do 15 minut. Aplikuje se dvakrát týdně. Antimykotikum proti všem dermatofytům, o kterých je známo, že způsobují většinu plísňových infekcí nehtů, prstů a chodidel u lidí (tj. druhy Trichophyton). Zdravotnický prostředek s označením CE.


HAIR VOLUME™ - 30 TABL.

Vystavovatel: WERFFT,spol. s r.o.

Pomáhá udržet přirozený zdravý růst a objem vlasů. Jedinečná vyvážená kombinace bioaktivních růstových faktorů vyživuje, podporuje a aktivuje životní procesy buněk vlasových folikulů. Pomáhá předcházet předčasnému šedivění vlasů. Podporuje růst a objem vlasů. 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje