Drobečková navigace:

FOR BEAUTY


 
   

FOR BEAUTY


CharakteristikaOblíbený veletrh FOR BEAUTY vznikl spojením dvou tradičních, dříve konkurenčních, veletrhů  INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA. Vzhledem k tomu, že se oba tyto veletrhy staly součástí velké rodiny veletrhů pořádaných společností ABF v PVA EXPO PRAHA v Letňanech, sjednotil se i název.

Veletrh FOR BEAUTY se koná dvakrát ročně. Jarní veletrh se uskutečnil v termínu 8.–9. 4. 2022 a podzimní se bude konat 7.–8. 10. 2022 na výstavišti v Letňanech.

Veletrh FOR BEAUTY je zaměřen na kosmetiku, kadeřnictví, nehtový design a nehtovou modeláž, manikúru, pedikúru, péči o vlasy, vybavení salonů a SPA center, na přístroje pro pleť a tělo, zaměřuje se na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku, modelaci postavy, wellness, relaxaci, ale také na zdravý životní styl. 

Součástí podzimního veletrhu budou také profesionální soutěže a to finále mistrovství ČR v líčení MAKE-UP Mistrovství ČR, mezinárodní holičskou soutěž ČR v barberingu Barber Battle, Mistrovství ČR profesionálních pedikérů Beauty Foot Cup Czech, celosvětové mistrovství v nail designu NailPro Czechia a Mistrovství ČR v prodlužování řas a lash liftingu LASH QUEEN.

FOR BEAUTY je dlouholetý profesionální veletrh s vysoce kvalitní reklamní kampaní a velmi vysokou návštěvností. Je vhodný pro profesionály i laickou veřejnost. Vystavovat u nás i přijít jako návštěvník se všem prostě vyplatí. 

 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje