Drobečková navigace:

FOR BEAUTY


 
   

Jarní veletrh FOR BEAUTY opět přilákal velké množství zájemců o novinky ze světa krásy


 

Jarní edice největšího beauty eventu u nás, který se uskutečnil 11.-12. 4. 2025, měl vše, co mít má a mnohem více! Součástí veletrhu byla také jeho tvář Veronica Biasiol, která se na návštěvníky bude těšit i na podzim. Veletrh FOR BEAUTY je pro všechny, kdo chtějí být o krok napřed, objevovat novinky a najít ty nejlepší produkty pod jednou střechou za přítomnosti 194 vystavovatelů. Své o tom ví i návštěvníci, kteří během minulého víkendu zavítali do PVA EXPO Praha v Letňanech a to v úžasném počtu 11 976.

Dvě výstavní haly přivítaly české i mezinárodní značky, které představily to nejlepší z beauty světa. Návštěvníci si užili také fascinující profesionální soutěže, které jsou již tradiční součástí veletrhu a na které se každý rok rádi přijdou podívat nejen odborníci na slovo vzatí, ale také široká veřejnost.

Součástí veletrhu FOR BEAUTY byl nově i FOR BARBER, kde se představily světové špičky holičského řemesla. Na jednom místě se odehrávaly exkluzivní školení, dechberoucí workshopy a samozřejmě nechyběla také příležitost učit se od těch nejlepších v oboru.

„Veletrh FOR BEAUTY a profesionální soutěže jdou společně ruku v ruce, a proto jsme je ani na jaře nemohli opomenout. Užít jste si mohli například Barber Battle – mezinárodní holičskou soutěž ČR v barberingu nebo Czech Nail Open Cup – profesionální soutěž v nehtovém designu a nail artu,“ říká ředitelka veletrhu FOR BEAUTY Janica Ciglianová.

Nechyběly ani interaktivní workshopy a odborné prezentace přímo na stáncích vystavovatelů. Samozřejmostí byla také možnost vyzkoušet si novinky na vlastní kůži, a to vše pod vedením zkušených specialistů, kteří návštěvníkům rádi zodpověděli všechny dotazy a podělili se o cenné tipy.

Program veletrhu FOR BEAUTY byl letos na jaře opravdu nabitý. Startoval v pátek 11. 4. 2025 v 10:30, kdy moderátor Aleš Lehký představil veletržní program. Od 10:40 do 11:00 proběhla talk show s Markétou Davidovich, Taťánou Makarenko, Veronicou Biasiol a Tomášem Arsovem, kteří probrali tvorbu vizuálu pro veletrh FOR BEAUTY. Následovala od 11:00 do 11:20 prezentace SOU kadeřnické školy s názvem „To jsme my, kadeřníci z Karlína!“.

V 11:30 odstartovala přednáška o kadeřnickém oboru a vzdělávání, kterou vedl Tomáš Arsov. Mezi 12:00 a 13:00 proběhla odborná přednáška na téma jarního osvěžení a detoxu pro vlasy s účastí školitelek Markéty Podlešákové (Hair Company) a Kateřiny Výmolové (Dusy). Ve 13:00 jste mohli vidět módní přehlídku MISS CZECH REPUBLIC, která trvala do 13:30.

Od 13:30 do 14:00 odstartovala show salonu Tomáše Arsova a mezi 14:10 a 14:30 byly vyhlášeny ceny ZLATÝ POHÁR 2025 za inovativní kosmetický produkt, metodu nebo přístroj a MODRÁ PLANETA 2025 za ekologicky čistý produkt. Následovala prezentace služeb BC Holding od 14:30 do 14:50.

V 15:00 proběhla Barber show, po které od 15:30 do 15:45 bylo vyhlášení výsledků ankety AUTO MÉHO SRDCE 2025, které organizoval portál Ženavautě.cz. Program vyvrcholil mezi 16:00 a 17:00 setkáním s nejnovějšími trendy v oblasti módy a krásy. Od 17:00 do 18:00 program zakončilo vyhlášení výsledků soutěže INTERNATIONAL BEAUTY FESTIVAL 2025.

Ani sobotní program však nebyl o nic méně zajímavým. Započal v 11:00, kdy moderátor Aleš Lehký představil veletržní program. Od 11:15 do 11:45 proběhla Barber show, která nabídla skvostné ukázky z oblasti barberingu. Od 12:00 do 12:30 si návštěvníci užívali módní přehlídku Czech Fashion Week – FASHION SHOW a od 12:30 do 12:50 proběhla prezentace služeb BC Holding.

Ve 13:00 byla odborná prezentace na téma jarního osvěžení a detoxu pro vlasy se značkou Davines vedená školitelkami Martinou Růžičkovou a Kateřinou Holcknechtovou. Ve 14:00 přišel na řadu program „Zažijte svět krásy a elegance“ připravený redakcemi AndělskéRecepty.cz a HarmonieLuxus.cz. Moderátor Kája Pavlíček provedl módními přehlídkami, inspirativními rozhovory a odhalil nejnovější trendy. Během této hodiny proběhly také exkluzivní rozhovory s modelkou a Miss České republiky 2019 Nikolou Kokyovou a topmodelkou Janou Marvanovou, které prozradily tajemství prestižních přehlídek a kariéry v modelingu. O jedinečný hudební zážitek se postaral fenomenální houslový virtuos Michael Hejč.

V 15:00 následovala módní kolekce Heleny Bedrnové pro jaro/léto 2025 s názvem „IDENTITY“ a od 15:30 do 16:00 byla přednáška o vývoji, výrobě a novinkách v kosmetice TA, kterou vedl Tomáš Arsov. Program pak pokračoval v 16:00 vyhlášením výsledků soutěže BODYART CZECH 2025. V 17:00 následovalo vyhlášení výsledků soutěže CZECH NAIL OPEN CUP 2025 pořádané společností Unique Style s.r.o. Tento pestrý a inspirativní program nabídnul návštěvníkům příležitost objevit to nejlepší z oblasti krásy, módy a kosmetiky.

Kromě skvělých exkluzivních nákupů a bohatého doprovodného programu měli návštěvníci veletrhu možnost využít zdarma i profesionální služby. Značka Make-Up Institute Prague, která na veletrhu pravidelně vystavuje, nabídla bezplatné líčení a drobné konzultace.