Drobečková navigace:

FOR BEAUTY


 
   

Podzimní veletrh FOR BEAUTY se více než vydařil - překonal hranici návštěvnosti deset tisíc lidí!


 

Nekonečné množství inspirace, rady odborníků i výhodné slevy a nákupy – to vše se uskutečnilo na jednom místě, a to během pouhých dvou dní. Veletrh FOR BEAUTY, který se uskutečnil 20.–21. 10. 2023 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech, si nenechalo ujít 10 289 návštěvníků, kteří se přišli seznámit s podzimními novinkami v beauty světě. Součástí veletrhu FOR BEAUTY byla také řada celebrit, například Monika Bagárová, Taťána Kuchařová, Andrea Verešová či Tomáš Arsov. Bohatý byl také doprovodný program. Tváří veletrhu byla známá modelka a Česká Miss roku 2015 Nikol Švantnerová. Oficiálními vozy veletrhu byly automobily značky FORD.

„Na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech se představilo 174 vystavovatelů a veletrh navštívilo 10 289 návštěvníků. K vidění byl divácky velmi atraktivní doprovodný program, jehož součástí byly i prestižní mezinárodní soutěže,“ řekla ředitelka veletrhu FOR BEAUTY Janica Ciglianová.

Z profesních soutěží zaujala soutěž mladých studentů v barberingu BARBER BATTLE Junior, která proběhla ve třech kategoriích. V kategorii SCISSOR CUT se na prvním místě umístil Matěj Hofman, v kategorii FAST FADE si první místo odnesl Filip Vaněk a v kategorii FREESTYLE HAIRCUT zvítězil Michal Havel.

V soutěži BEAUTY FOOT CUP – Mistrovství ČR profesionálních pedikérů získala titul Michaela Hůlková a titul nejlepší zahraniční účastník získala Henrieta Radicsová.

Vítězkou MAKE-UP Mistrovství ČR 2023 na téma "DANCING FLOWERS", kterou vyhlašovala Unie kosmetiček, se stala Sabina Doležalová.

Velký obdiv sklidil i šampionát v nail artu a designu NAILPRO CZECHIA. V kategorii TOP MASTER NAIL ART se vítězkou stala Lucie Šurkalová Juřenová a v kategorii TOP MASTER TECHNICKÉ obsadila první místo Miroslava Havířová.

Významné značky

Z profesionálních kosmetických značek představily své produkty DermapenWorld, BEAUTY GROUP - GIGI, pHformula, Obagi, Totis Pharma, INGLOT, PROFI ESTETIKA, BTL, Esthemax, TASHA, UTSUKUSY JAPAN, AMBeauty/Global Nutrition, Clevercare.cz, Depilujeme.cz, GLAMOUR LIFE – FR-HAUT, Oxynergy & CO, Doelis, Onmacabim, Lidee, NOREL, Mesoestetic, Macon Cosmetic, Depiluj,s.r.o., Scimed Biotechnologies, Bionike a mnoho dalších.

Nechyběly ani oblíbené značky Glamour Lashes, Beauty Store, JB Lashes, NuSkin, Make-up Institute Prague, Paese, Di Angelo Cosmetics, Herbai, Absolute Cosmetics a mnoho dalších.

Své kosmetické produkty v PVA EXPO PRAHA v Letňanech představila i řada celebrit, mezi nimi například modelka Taťána Kuchařová, která poprvé na veletrhu uvedla svou Vlasovou péči ICONIC by Tatiana Kuchařová & Moroccan Sense. Monika Bagárová znovu prezentovala svou prémiovou péči o pleť značky Rumyia Cosmetics by Monika Bagárová. Nechyběla ani známá slovenská modelka Andrea Verešová, která stojí za švýcarskou značkou doplňků stravy Naiada Beauty by Andrea Verešová, či hvězdný kadeřník Tomáš Arsov s vlastními produkty pro profesionální i domácí vlasovou péči a nově pro péči o pleť.

Sekce přírodní kosmetiky byla zastoupena např. firmami imk organics, Weleda, biOrganica, Sallie Cosmetics, Havlíkova přírodní apotéka, ATOK, Biomedica, Saloos, Hemnia a dalšími skvělými značkami.

Produkty určené pro profesionální manikérky a nehtový design představily značky jako Orly, Sparitual, Enii Nails, E.Mi, BrillBird, Marily Nails, Indigo Nails, Nail Mix, Kinetics, Verin, Didier aj. Pro profesionální péči o nohy se mohli návštěvníci zastavit u stánků Profi-pedikura.cz, CONETA, BIS BIS, Medicia, feetcalm Allpresan. V sekci vlasové péče se představily TOMAS ARSOV HAIR & BEAUTY INSTITUTE, Alpo, FarmaVita a Vlasová klinika. Produkty zaměřené na péči o vousy nabízely značky Slick Style, ProBarber, Bulldog Skincare, BARBERCO aj.

Již nyní se těšíme na nadcházející jarní veletrh FOR BEAUTY 2024, který se bude konat v termínu 5.-6. dubna 2024. Tváří veletrhu se pro následující rok stala modelka Karolína Mališová.   
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje