Drobečková navigace:

FOR BEAUTY


 
   

TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ NA VELETRHU!


 
TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ NA VELETRHU!

Úspěšná topmodelka a Miss World 2006 Taťána Kuchařová OSOBNĚ na FOR BEAUTY! 

ICONIC BY TATIANA KUCHAROVA 20.-21. 10. 2023 na podzimním veletrhu 20.-21. 10. 2023. Přijďte se seznámit a objevit kouzlo unikátní vlasové péče na stánku Moroccan Sense CZ

Roční vývoj unikátní vlasové péče v organické kvalitě přináší na trh dvě luxusní novinky. Za spojením se značkou ICONIC by Tatiana Kucharova stojí Michaela Šedo, která nás propojila a ujala se koordinace celé spolupráce. Na základě několikaměsíčního sestavování a testování receptury si Taťána Kuchařová, Miss World 2006, pro svoji značku vybrala vysoce hydratační a vyživující šampon a kondicionér v organické kvalitě, na jehož vývoji se sama podílela. Největší unikátností složení produktů jsou kromě kvalitních přírodních složek, také dvě patentované látky s vysoce hydratačním efektem. Při jejich dlouhodobém používání se dostaví výsledky, které prokázaly i odborné studie. Odměnou za výtečnou péči jsou nejen krásné vlasy, ale také zdravé vlasové struktury a vlasová pokožka.

Níže si můžete prečíst rozhovor věnový pro veletrh FOR BEAUTY. 

Snů mám hodně, ale mluvím o nich, až když jsou naplněné, říká Taťána Kuchařová

Zvládá neskutečně mnoho rolí – známe ji jako modelku, podnikatelku, návrhářku, manažerku i aktivistku. A všechny své tváře prý miluje. Kdy vlastně Taťána Kuchařová odpočívá? A kdo je pro ni skutečnou módní ikonou? Nejen to nám prozradila v exkluzivním rozhovoru.

Jste úspěšná nejen jako topmodelka, ale i podnikatelka. Věnujete se už roky charitě a působíte i jako ambasadorka při OSN. Máte ještě vůbec nějaký sen, který byste si chtěla splnit?

Mám jich pořád hodně, jak těch profesních, tak osobních. Ale mluvím o nich, až když jsou naplněné. Pokračuji ve všem, co dělám a aktuálně rozšiřuji svoji značku Iconic o vlasovou péči a pleťovou řadu. Kontinuálně s tím se už patnáct let věnuji práci pro svou nadaci. To ale beru jako své celoživotní poslání. Všechny své role a profese – ať už je to modeling, podnikání, navrhování nebo marketing – všechny je mám ráda. Myslím, že když děláte věci srdcem a z přesvědčení, nemůžete toho nikdy litovat.

Působíte neustále svěže a upraveně. Kdy, a především jak necháváte pleť odpočívat?

Kdykoliv je to možné. V soukromí nechávám pleť i tělo odpočívat a téměř se nelíčím. Přistupuju k péči o sebe celistvě – starám se o tělo, ale taky o duši a psychické zdraví.  

Nedávno jste poměrně výrazně změnila image. Sledujete vlasové trendy? A jak na vaši proměnu reagovalo okolí?

Tentokrát se mi povedlo uvést veřejnost v omyl (smích). Na novou kampaň v Glam rock stylu jsem použila dvě paruky ve stylu sedmdesátých let. Byť nejsem závislá na jednom celoživotním looku, přece jen jsem v tomto případě zvolila raději paruku. Vlasových proměn už jsem vyzkoušela celou řadu a je to právě to, co mě na moji práci baví – střídat styly a pomyslné role, jak v profesní, tak v soukromé oblasti. A musím říct, že tuhle proměnu jsem si skutečně užila.

Kdo je podle vás skutečná módní ikona?

Marlene Dietrich, Elisabeth Taylor, Lauren Bacal a Marilyn Monroe.

Co vás v práci motivuje?

Možnosti a zkušenosti. A samozřejmě úspěch v podobě spokojených fanoušků, klientů a zákazníků.

Beyoncé, Jennifer Lopez, Naomi Cambell a teď i Ťáňa Kuchařová. Už i vy máte svůj vlastní parfém, který předvedete i na veletrhu FOR BEAUTY. Podílela jste se osobně na jeho výrobě?

Mám z toho obrovskou radost. Dlouho jsem čekala na vhodný moment a ten konečně přišel. Musím říct, že ICONIC parfém byl stvořen skutečně s velkou láskou. Staví na tom, že každá žena je ikonická a výjimečná a tuto myšlenku si s sebou nese i on sám. Ucítíte v něm šeřík, bergamot, zelený čaj, meruňkový květ, pižmo a další luxusní ingredience. Flakon je nádherně minimalistický a bude vypadat krásně na každé toaletce.  

Máte nějaký tajný, a hlavně rychlý beauty tip, jak po ránu vypadat fresh?

Opláchnout obličej studenou vodou nebo sprchou a použít pár kapek Collamedic séra a La Daumé krému pro hydrataci. A pak si dopřát šálek kvalitní kávy (smích).  

Jak byste sama sebe popsala třemi slovy?

Žena, duše, bytost.

https://iconicbytatianakucharova.com/ 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje