Drobečková navigace:

FOR BEAUTY


 
   

Exkluzivní veletržní beauty zboží již nyní k objednání  


 
Exkluzivní veletržní beauty zboží již nyní k objednání  

Podzimní veletrh FOR BEAUTY, kde hraje hlavní roli krása a zdraví, již 20.-21. 10. 2023 opět přivítá (nejen) všechny beauty milovníky a nadšence. Místo bude jako vždy stejné, a to výstaviště v Letňanech. Pod jednou střechou zde najdete to nejlepší ze světa beauty – kosmetiku, nail design, pedikúru či vlasovou péči – o nic z toho se na této jedinečné akci neochudíte a nic vám zde nebude chybět. Pokud se však nemůžete této akce dočkat, máte již teď možnost využít partnerský web veletrhu Shopex.cz.

FOR BEAUTY veletrh je místem, kde si přijdou na své všichni, jichž se bezprostředně dotýká svět beauty. Všichni, kteří tento svět milují, žijí v něm, hledají neustálou inspiraci či se v něm teprve snaží zorientovat a seznámit se s ním. FOR BEAUTY veletrh je zde pro všechny, jejichž zájmem a láskou zároveň je vše, co se krásy a všeho kolem ní týká. A to ať už té vnější či vnitřní. Ne nadarmo se říká, že právě ona vnější krása jde s tou vnitřní ruku v ruce. FOR BEAUTY veletrh se téhle myšlenky drží a snaží se ji naplňovat v každém možném aspektu svého bytí.

Největší beauty sortiment ze široké škály beauty odvětví na jednom místě, to je FOR BEAUTY veletrh – vše je zároveň možné si objednat již nyní na Shopex.cz. Prostřednictvím tohoto portálu mají nejen návštěvníci akce jedinečnou příležitost získat produkty, které budou vystaveny právě na připravovaném podzimním veletrhu. Tato marketplace platforma nabízí také přístup k exkluzivním a limitovaným edicím, unikátním beauty edicím a mnohem více. Stačí navštívit stránky Shopex.cz a dozvíte se více. 

Jaké výhody můžete získat?

Veletržní produkty je možné nakupovat nejen během konání akce, ale také po celý rok, a to 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Navíc za konkurenceschopné ceny, kdy nechybí pravidelné slevy, akce či speciální nabídky. Shopex.cz klade také důraz na bezpečnost transakcí zákazníků a nabízí zabezpečené platební brány. Díky spolupráci s prověřenými prodejci, především z řad vystavovatelů na letňanských veletrzích, jsou zásilky doručovány spolehlivě a rychle. Stačí si jen vybrat z široké nabídky. Více na www.shopex.cz. 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje