Drobečková navigace:

FOR BEAUTY


 
   

Veletrh krásy FOR BEAUTY přinese podzimní trendy napříč beauty obory i setkání s hvězdami


 
Veletrh krásy FOR BEAUTY přinese podzimní trendy napříč beauty obory i setkání s hvězdami

Největší podzimní beauty událost, veletrh FOR BEAUTY, který proběhne ve dnech 7.-8. října 2022 v PVA EXPO PRAHA, na výstavišti v Letňanech přinese novinky v profesionální péči o pleť, nehty, vlasy i péči o nohy. Chybět nebude ani jedinečná show, profesionální soutěže, odborné workshopy a líčení pro veřejnost. Tváří veletrhu je herečka a zpěvačka Barbora Poláková, která se veletrhu zúčastní. Do Letňan zavítá i herečka Yvetta Blanarovičová. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Veletrh kosmetiky, kadeřnictví, nehtového designu a péče o nohy FOR BEAUTY tradičně přinese to nejlepší z celé beauty sféry českého i evropského trhu.

SHOW a bohatý doprovodný program

Doprovodný program nabídne v rámci odborných workshopů řadu prezentací formou přednášek. Dále bude možnost profesionálního líčení zdarma na oblíbených make-up pointech, nebo ukázka laminace a barvení obočí, prodlužování řas a kosmetické mezoterapie či aplikaci henna brow. 

Na hlavním pódiu odstartuje doprovodný program Czech Fashion Week - Backstage SHOW, který nabídne pohled do zákulisí módních přehlídek.

Chybět nebude ani módní návrhář a stylista Kája Pavlíček, se svým programem plným módních trendů s názvem „Světlo v nás“. Těšit se můžete na přední české návrháře Debbie Brown a Jiřího Moravce. Jak o sebe pečují muži, se dozvíte od vítěze Muže roku 2022 Matěje Ševce.


Do Letňan dorazí v sobotu i mediální tvář podzimního veletrhu FOR BEAUTY herečka a zpěvačka Bára Poláková, která má pro návštěvníky nachystané překvapení. „Na veletrhu budu mít svůj merch, chystáme jednu speciální limitovanou edici jen pro FOR BEAUTY. Dorazím v sobotu ve 14 hodin a na všechny se moc těším!“ vzkazuje návštěvníkům.

„Návštěvníci se mohou těšit na premiéru soutěže mladých studentů v barberingu BARBER BATTLE junior, ve které začínající barbeři předvedou své umění ve třech disciplínách. Show nabídne i MAKE-UP Mistrovství ČR, BEAUTY FOOT CUP – Mistrovství ČR profesionálních pedikérů a na programu je i soutěž v nehtovém designu a Nail Artu CZECH NAIL CUP,“ řekla ředitelka veletrhu FOR BEAUTY Janica Ciglianová.

Nákupy za veletržní ceny od mnoha vystavovatelů

Z řad vystavovatelů představí svoje produkty určené pro profesionální manikérky a nehtový design například značky NaniNails, INDIGO NAILS, BrillBird, MarilyNails, Enii Nails, Sparitual či ORLY. Produkty pro péči o řasy uvedou vystavovatelé Glamour lashes, Beauty Store, JB lashes a SKINSO.

Profesionální vlasovou péči nabídne NATULIQUE, Elgon Cosmetic, hairtalk a FarmaVita. Přípravky pro pedikérskou praxi předvede například značka Profi-pedikura.cz, CONETA, Allpresan či BisBis.

Premiéru na podzimním veletrhu bude mít Vlasová klinika specializující se na inovaci růstu vlasů, jejíž tváří je herečka Yvetta Blanarovičová. S ní se návštěvníci mohou potkat po oba dny.

Mezi vystavovateli nebudou chybět ani firmy s produkty pro profesionální kosmetickou péči. Zastoupeny budou značky GIGI Laboratories, pHformula, Obagi, BMED - iS CLINICAL, Aventa Beauty, Afrodita... V sekci přírodní kosmetiky se představí značky, jako jsou např.  KLARA ROTT, Ego Harmony, Puaree, PO-ETI-KO, Moroccan Sense a z dekorativní kosmetiky se můžete těšit na značky KORFF, ERRE DUE a PAESE. 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje