Drobečková navigace:

FOR BEAUTY


 
   

Úspěšný comeback veletrhu FOR BEAUTY


 

Po sérii tří zrušených beauty veletrhů si milovníci kosmetiky, dokonalých nehtů, krásných vlasů i příznivci zdravého životního stylu užili svůj oblíbený veletrh FOR BEAUTY plnými doušky. Návštěvnost podzimního veletrhu dosáhla téměř 9 000 lidí. Veletrh FOR BEAUTY, pořádaný společností ABF, byl letos jediným veletrhem ve svém oboru v celé České republice.

Na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech představilo úctyhodných 342 značek téměř 120 vystavovatelů. Dvoudenní akci navštívilo celkem 8 832 lidí. Veletrh byl tradičně zaměřen na nehtovou modeláž, manikúru, pedikúru, kosmetiku, péči o vlasy a zdravý životní styl.

Hlavní partner veletrhu Make-Up Institute Prague si připravil na podzimní FOR BEAUTY vskutku neotřelou show na kontroverzní téma Drag Queen makeup. „Veletrhu FOR BEAUTY se účastníme pravidelně již od našeho vzniku. Veletrh FOR BEAUTY je důležitým bodem v beauty průmyslu a jsem osobně moc ráda, že přečkal toto náročné období se ctí. Pro nás je FOR BEAUTY neodmyslitelným místem setkávání se nejen s profesionály v oboru,“ říká Markéta Davidovich, majitelka Make-Up Institute Prague.

Atraktivní byly též prestižní profesionální soutěže. Make-Up Mistrovství ČR v líčení na téma City lights vyhrála Světlana Benedíková, stříbrnou pozici obsadila Adéla Anděla Bursová a bronz získala Maria Moldavčuk. Také Mistrovství ČR profesionálních pedikérů Beauty Foot Cup již zná své vyvolené. Vítězem a Mistrem ČR pro rok 2021 se stala Zuzana Juhászová, na druhém místě se umístila Lucie Blatná a bronzovou pozici vybojovala Petra Rybáková.

S radostí také sdělujeme, že náš veletrh uzavřel nové partnerství s Asociací kosmetických a kadeřnických oborů ČR a v rámci veletrhu se uskutečnilo I. setkání členů AKO ČR.

Veletrh FOR BEAUTY letos zaujal také atraktivním doprovodným programem. Na hlavním pódiu mohli diváci shlédnout v rámci veletržní premiéry fashion video show v produkci Jiřího Morstadta, ředitele Czech Fashion Week, ve které modelky agentury Fashion Models předvedly luxusní spodní prádlo značky Provoque a outfity návrhářky Olgy Rusakove.

Prezentace veletrhu FOR BEAUTY proběhla mimo jiné i v TV NOVA. Známý kadeřník Tomáš Arsov, vývojářka kosmetiky Lenka Průšová, ikona barevných vlasů Nikola Pavlíčková a PR manažerka veletrhu FOR BEAUTY Markéta Klíma Holatová na veletrh pozvali během živého vstupu Snídaně s Novou.

S hrdostí Vám představujeme nový vizuál jarního veletrhu FOR BEAUTY 2022 a pevně věříme, že budete jeho nedílnou součástí. Vizuál kampaně pro rok 2022 vznikl v produkci hlavního partnera veletrhu, kterým je tradičně Make-Up Institute Prague. Novou tváří veletrhu FOR BEAUTY pro rok 2022 se stala herečka a zpěvačka, výrazná osobnost, Bára Poláková. Jarní veletrh se odehraje  8.-9. 4. 2022 a podzimní FOR BEAUTY se uskuteční 7.-8. 10. 2022.

Děkujeme. 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje