Drobečková navigace:

FOR BEAUTY


 
   

Soutěž CZECH NAIL CUP ONLINE!


 

Přestože se jarní veletrh kvůli epidemii nemůže uskutečnit, nehtové designérky, nezoufejte! Těšit se můžete na 11. ročník mezinárodní soutěže v modeláži nehtů a Nail artu Czech Nail Cup, který proběhne dne 17.4. 2021 ONLINE!!!

Připraveny jsou jak tradiční nominace (tzv. “na místě” a “domácí práce”), tak úplně nová nominace, a to CreaNAIL EXTREME - modeláž a Nail Art extrémně dlouhého nehtu (min. 12 cm)!

Zaregistrovat se na soutěž můžete do 1.4. 2021, poté je potřeba do 4.4. 2021 zaslat poster v elektronické verzi (e-mailem) a určitým způsobem nafocené tip boxy! Ostatní nominace proběhnou ONLINE dne 17.4. 2021!

Podrobná kritéria najdete na facebooku v oficiální skupině CZECH NAIL CUP 2021. Zde jsou také připraveny série ONLINE konzultací Czech Nail Cup - na dobrou noc. Rozbor kritérií jednotlivých nominací proběhne denně 8.-12. 3. 2021 vždy ve 22 hod. na instagramu unique_style_prague.

Abyste se lépe seznámili i s odbornou porotou, připraveny jsou pro VÁS také ONLINE přenosy s jednotlivými porotci, které budou probíhat vždy v pátek v 18 hod. na instagramu unique_style_prague. Přesný program přenosů najdete taktéž na facebooku v oficiální skupině CZECH NAIL CUP 2021.

Nenechte si ujít tuto unikátní možnost soutěžení ONLINE! 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje