Drobečková navigace:

FOR BEAUTY


 
   

Ministerstvo zdravotnictví ČR potvrdilo: Veletrhy jsou bezpečné a nebudou se omezovat!


 

V souvislosti s aktuálním vývojem epidemiologické situace v ČR přistoupilo Ministerstvo zdravotnictví k dalším protiepidemickým opatřením. Ta se však týkají především stravovacích zařízení a sportovních akcí. Na výstavy a veletrhy se nevztahují, protože ty nepředstavují zvýšené epidemiologické riziko.

„S účinností od čtvrtka 24. září se v celé ČR snižuje limit u hromadných akcí konaných v areálu členěných do sektorů […] Výjimkou jsou schůze ústavních orgánů, soudů, výstavy nebo trhy a veletrhy,“ uvádí na svém webu Ministerstvo zdravotnictví ČR. Přípravy na následující akce na letňanském výstavišti tak nadále intenzivně pokračují. Již v prvních říjnových dnech se v Letňanech představí veletrhy FOR GASTRO & HOTEL (1.–3. 10. 2020) a FOR INTERIOR (1.–4. 10. 2020).

Stejně jako při předchozích akcích, také během těch následujících budou na výstavišti PVA EXPO PRAHA nastavena speciální pravidla jako stavebně oddělené sektory, povinnost nošení roušek, rozšířené koridory v halách, koordinační tým kontrolorů dodržování nových pravidel, regulace počtu návštěvníků v sektorech v jeden okamžik i dezinfekce prostor. 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje