Drobečková navigace:

FOR BEAUTY


 
   

BEAUTY FOOT CUP CZECH 2020


 
BEAUTY FOOT CUP CZECH 2020
Staňte se Mistrem ČR v pedikúře!
Nový začátek, nová tradice, nezávislá odborná soutěž profesionálních pedikérů!

Soutěž Beauty Foot Cup má přiblížit odborné i laické veřejnosti pedikúru jako velmi přínosný a nepostradatelný obor v péči o lidské tělo. Pedikúra se v České republice za posledních 10 let posunula na světovou úroveň. Stále ovšem chybí lepší propojení se zdravotními i nezdravotními obory. Málokterý lékař zná pojem podologie či orthonyxie.

Vzhledem k tomu, že v České republice není ujasněná legislativa a mnoho odborníků se pře o kompetentnost k jednotlivým úkonům v pedikúře/podologii , je to situace dosti složitá. Tato soutěž by měla upozornit na tento problém a mohla by pomoci k upřesnění legislativy a nastavení nových pravidel podobně jako to mají některé země EU.

Nejdůležitější ovšem je, aby se tento obor stále rozvíjel a posouval, aby se pedikéři a pedikérky stále vzdělávali a věděli, jaké možnosti v pedikúře jsou a mohli tak velmi účinně klientům pomoci.

Soutěž je určena pouze pro profesionály, je nutné doložit potřebné osvědčení a doklady - živnostenský list či rekvalifikační osvědčení, občanský průkaz či pas při registraci soutěžících. Zahraniční účastníci soutěží o svůj vlastí titul, zahraničního účastníka tak, aby neovlivnil  výsledek o titul Mistra ČR!

Letos se soutěží o největší výhry v historii soutěže v min. hodnotě 250.000 Kč/9.350 EUR! Soutěží se o tři podologické přístroje hadewe a řadu dalších velmi hodnotných cen!

Více informací včetně pravidel a přihlášky na Mistrovství ČR profesionálních pedikérů naleznete na webových stránkách www.beautyfootcup.cz nebo na facebookové stránce Beautyfootcup.cz

  
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje