Drobečková navigace:

FOR BEAUTY


 
   

Veletrhy krásy nabídly novinky ze všech beauty oborů, hvězdné show a nově také profesionální nehtové a kadeřnické workshopy


 
Veletrhy krásy nabídly novinky ze všech beauty oborů, hvězdné show a nově také profesionální nehtové a kadeřnické workshopy

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou tradicí, INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA, které se konaly 27. a 28. září 2019 na výstavišti v PVA EXPO PRAHA v Letňanech, přilákaly během dvou podzimních dní 13 576 spokojených návštěvníků.

Na podzimních veletrzích se představilo celkem 352 vystavovatelů, z toho 21 zahraničních. Ti nabídli návštěvníkům více než 500 zastoupených značek, a to na čisté výstavní ploše 3 706 m². Pořadatelem veletrhů byla opět společnost ABF a.s..  

Organizátoři přichystali kadeřnickou show Tomáše Arsova. Poprvé byla k vidění makeupová Maybelline show s něžnou kráskou Monikou Bagárovou. Divácky atraktivní byly módní přehlídky vítězek soutěže krásy Miss Czech Republic i show vítězů a finalistů soutěže Muž roku 2019. Pánská přehlídka se uskutečnila v rámci bloku Pestrá paleta trendů módního stylisty Káji Pavlíčka.

„Jsme také moc rádi, že se nám podařilo nově zajistit nehtové a kadeřnické workshopy pro profesionály. Ty byly po oba dva dny součástí veletrhů jako příjemný bonus, tedy pro návštěvníky veletrhů zdarma,“ říká mluvčí veletrhů krásy Markéta Klíma Holatová.

Profesionální soutěže zde měly taktéž své nezastupitelné místo. Na podzimních veletrzích proběhlo divácky velmi atraktivní Make-up Mistrovství ČR s nominací na mezinárodní mistrovství Beauty Make-up Award 2020 na Beauty Düsseldorf. Na své si přišly i milovnice nehtíků v rámci celosvětového mistrovství v nail designu NailPro Czech. Uskutečnilo se zde také Mistrovství ČR profesionálních pedikérů Beauty Foot Cup Czech a tradičně jste mohli sledovat profi soutěž v nail artu a nehtovém designu Czech Nail Cup.

Doprovodný program zaujal více než 13 a půl tisíce návštěvníků přímo na místě, ale prostřednictvím TV PRIMA a pořadu TOP STAR MAGAZÍN ho vidělo také mnoho televizních diváků. Na veletrhy jsme od prvního dne, od samého rána, také živě poutali v pořadu SNÍDANĚ S NOVOU. A na veletrzích opět nechyběly celebrity. Veletrhy krásy si nenechaly ujít například zpěvačka Monika Bagárová, moderátorka Kristina Kloubková, Miss Czech Republic 2019 Denisa Spergerová, zpěvačka Linda Finková, youtuberka a blogerka Dominika Myslivcová či Vlaďka Erbová. A dorazili i známí muži. Módní stylista Kája Pavlíček, vítěz soutěže Muž roku 2019 Vojtěch Urban nebo známý kadeřník Tomáš Arsov.
Oblíbené tradiční mezinárodní veletrhy INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA, které byly mnoho let konkurenčními veletrhy, se v roce 2019 konečně spojily. A pro návštěvníky i vystavovatele to přineslo mnoho pozitiv. Veletrhy se konečně konaly na jednom jediném místě a pouze za jedno vstupné.

Nyní si Vám dovolujeme sdělit další důležitou změnu. Naše veletrhy Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa mění název. Od jara 2020 je budete moci navštěvovat pod jednotným názvem FOR BEAUTY. Důvodem je fakt, že se oba tyto veletrhy staly součástí velké rodiny veletrhů pořádaných společností ABF a.s. v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Nadále platí, že se bude veletrh FOR BEAUTY konat dvakrát ročně. Vždy na jaře a na podzim. A už výhradně na výstavišti v Letňanech. Veletrh kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu FOR BEAUTY je zaměřen na nehtovou modeláž, manikúru a pedikúru, kosmetiku, péči o vlasy, vybavení salonů, SPA centra a přístroje pro pleť a tělo, dále na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku, modelaci postavy, wellness, relaxaci, ale také na zdravý životní styl.

Jarní veletrh FOR BEAUTY 2020 se bude konat 3. – 4. 4. 2020 a podzimní veletrh FOR BEAUTY 2020 se bude konat 9. – 10. 10. 2020. Nenechte si ujít další ročník a buďte i Vy jeho součástí. Těší se na Vás team veletrhu FOR BEAUTY. 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje