Drobečková navigace:

FOR BEAUTY


 
   

Setkání s pink barbie Dominikou Myslivcovou


 
Setkání s pink barbie Dominikou Myslivcovou

Plníme další Vaše přání. Velké setkání růžového andílka Dominiky Myslivcové se svými fanoušky bude tentokrát dvoudenní. Dominika se na Vás těší ve svém růžovém fotokoutku, kde si s ní budete moci popovídat či udělat selfie.

Dominiky autogramiáda se uskuteční na jejím stánku v pátek 27. 9. od 14 do 16 hodin a v sobotu 28. 9. od od 13 do 17 hodin. A na památku si můžete odnést její podepsanou fotku.

Moderátor Aleš Lehký pro Vás také Domču vyzpovídá na hlavním pódiu. V pátek v 16:15 hodin a v sobotu ve 12 hodin.  


 


Dominika je pro mnohé dívky opravdovou inspirací. Jako nejmladší úspěšnou youtuberku a blogerku si ji v pouhých 16letech pozval Jan Kraus do svého pořadu na obávanou červenou sedačku. Tento díl si na youtubu pustilo více než jeden a půl milionu lidí.

Dominika ovšem také ráda zpívá. Její videoklip Barbie girl zhlédlo na youtube více než 77 milionů lidí. Na Instagramu má Dominiku více než 230 000 fanoušků. Tato úspěšná sexy kráska je ovšem také zakladatelkou soutěže Miss Princess pro dívky od 4 do 12 let.

Pro spolupráci ji oslovili do svých reklamních kampaní společnosti Manner, Ondrášovka, Aquapalace Praha, NADRA IN či Petra Clinic. V současné době ji můžete vidět také v kinech v novém filmu Román pro pokročilé. 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje