Drobečková navigace:

FOR BEAUTY


 
   

Moderátorka Klára Doležalová nabídne své zlato


 

Naše veletrhy krásy nepečují pouze o vaši vnější krásu, ale také o vaše zdraví. A proto jsme rádi, že u nás bude poprvé v roli vystavovatele také známá moderátorka TV Prima Klárka Doležalová. A vůbec poprvé ve svém životě, a to u nás, bude osobně prodávat svoje vlastní tekuté zlato. Přesněji řečeno extra panenský olivový olej Maksimović, vyráběný prastarou tradiční metodou na ostrově Šolta.

„Moc ráda se s návštěvníky veletrhů krásy podělím o naše rodinné zlato. Superpotravinu bez doteku chemie, absolutně čistý produkt. Lisuji na chorvatském ostrově Šolta společně se svou rodinou už pár let extra panenský olivový olej, který je velmi speciální. Nejprve jsme ho lisovali pro sebe a pro přátele, teď už ho ale máme víc a tak jsme založili takový malý rodinný brand a nabízíme ho každému, komu není jedno, co si dává do bříška. Na veletrhu se budou moci návštěvníci dozvědět o velmi tradiční a prastaré metodě, kterou olej vyrábíme,“ říká Klára Doležalová.   

A jak často ho ona sama používá a jakým způsobem ho konzumuje? „Asi vás nepřekvapím, když prozradím, že ho jím denně a ne jen jednou! Četla jsem mnoho studií o tom, že naší populaci velmi chybí zdravé tuky, které mimo jiné živí i náš mozek! Opravdu kvalitní oleje, ať už olivový či avokádový, nebo ořechový, to je hotový balzám! Musí být ale správně vyrobené, aby si všechny ty cenné látky uchovaly. Na našem oleji pracují pouze lidské ruce. Nedotkne se ho žádná chemie, olivovníky dokonce ani nezaléváme chlorovanou vodou. Olivy sklízíme později, když už jsou prozrálé a lisujeme je samozřejmě za studena.“

A to důležité. Abyste opravdu uvěřili, že tato Kláry superpotravina není ani trochu hořká, ale naopak lahodná, na stánku Klárky bude probíhat jeho ochutnávka. Rozhodně tak případě zájmu nekoupíte zajíce v pytli, jak se říká. 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje