Drobečková navigace:

FOR BEAUTY


 
   

Makeupová Maybelline show s Monikou Bagárovou!


 

Máme pro vás další parádní pozvánku. V pátek 27. září od 13:30 do 14:00 si nenechte ujít program na hlavním pódiu. Makeupová show Vás zajisté nadchne. A proč právě se zpěvačkou Monikou Bagárovou? Je totiž českou a slovenskou „IT girl“ Maybelline New York, ale také hlavní hvězdou Youtube seriálu Make-up in the City. V něm přibližuje trendy z New Yorku a ukazuje, jak je nosit pro běžné dny.

Monika Bagárová o spolupráci s Maybelline New York říká: „Je to nejkrásnější spolupráce, za kterou jsem moc vděčná. Tím, že spolupracujeme už několik let, máme partu skvělých lidí, kteří jsou spolu zaběhnutí, všechno funguje a je profesionální. A i když je spolupráce s Maybelline opravdu dlouhodobá, líbí se mi, že se stále posouváme a vymýšlíme něco nového. Na každém natáčení se přijde s něčím novým a to mě moc baví. I právě díky těmto videím jsem se sama v líčení zdokonalila.“

Inspiraci čerpá Monika prý od dvorní make-up artistky Maybelline New York Margity Skřenkové. Ve videích pak také představuje novinky nebo se pouští do různých makeupových výzev s bloggerkami. 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje