Drobečková navigace:

FOR BEAUTY


 
   

Úvodní slovo


 

Oblíbený veletrh FOR BEAUTY vznikl spojením dvou tradičních, dříve konkurenčních, veletrhů  INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA. Vzhledem k tomu, že se oba tyto veletrhy staly součástí velké rodiny veletrhů pořádaných společností ABF v PVA EXPO PRAHA v Letňanech, sjednotil se i název.

Veletrh FOR BEAUTY se koná dvakrát ročně. Jarní veletrh se uskutečnil v termínu 24.–25. 3. 2023 a podzimní se bude konat 20.–21. 10. 2023 na výstavišti v Letňanech. Tváří veletrhu se pro letošní rok stala modelka Nikol Švantnerová.

Veletrh FOR BEAUTY je zaměřen na kosmetiku, kadeřnictví, péči o vlasy, nehtový design a nehtovou modeláž, manikúru, pedikúru, péče o nohy, vybavení salonů a SPA center, na přístroje pro pleť a tělo, zaměřuje se na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku, modelaci postavy, wellness, relaxaci, ale také na zdravý životní styl. 

Součástí veletrhu jsou také profesionální soutěže. Na podzimním veletrhu se můžete těšit na mezinárodní holičskou soutěž ČR v barberingu Barber Battle Junior, šampionát v nail designu a nail artu NAILPRO CZECH, mistrovství ČR profesionálních pedikérů BEAUTY FOOT CUP a MAKE-UP Mistrovství ČR 2023.

FOR BEAUTY je dlouholetý profesionální veletrh s vysoce kvalitní reklamní kampaní a velmi vysokou návštěvností. Je vhodný pro profesionály i laickou veřejnost. Vystavovat u nás i přijít jako návštěvník se všem prostě vyplatí.  
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje