Dva dny plné beauty trendů, hvězd i prestižních soutěží – to je veletrh FOR BEAUTY, který i letos na jaře přichází s nabitým programem. Ten propojí svět krásy, módy i zdravého životního stylu.
Dva dny plné beauty trendů, hvězd i prestižních soutěží – to je veletrh FOR BEAUTY, který i letos na jaře přichází s nabitým programem. Ten propojí svět krásy, módy i zdravého životního stylu.
Yvona Maléřová stejně jako její mladší sestra Simona Krainová tvrdě dře v posilovně, pravidelně běhá a hrdě své tělo ukazuje. „Bez pohybu by to nešlo,“ přiznává modelka. A čemu vděčí za svou pevnou a mladistvou pokožku?
Není zvyklá něco tajit. Influencerka a podnikatelka Agáta Hanychová šla s kůží na trh a otevřeně promluvila o operaci víček. A protože odpočinek není nic pro ni, přišla i s dalším překvapením.
Skvělá postava, energie na rozdávání a pleť jako ve dvaceti. Klára Kovačová na sobě maká, pravidelně cvičí a ví, co jejímu tělu prospívá – zároveň si ale umí dopřát a bez výčitek si vychutná i sklenku prosecca.
I více než dvě dekády po vítězství v soutěži Miss vypadá Michaela Salačová skvěle – sama říká, že klíčem je přirozenost a střídmost. Dnes je z ní uznávaná make-up artistka, která ze všeho nejraději předává své zkušenosti dál.
Společnost ABF, a.s. se distancuje od podvodných mailů v anglickém jazyce, které nabízejí seznam předregistrovaných účastníků veletrhu.
Společnost SMAR s.r.o., oficiální reseller Matterport pro Českou republiku a Slovensko. Nabízí profesionální 3D kamery pro širokou škálu odvětví – realitní trh, stavebnictví, průmysl i kulturu.